Galerie 5
World of Tanks, největší rebalance vozidel ve verzi 2.0
i Zdroj: Wargaming.net
Článek World of Tanks, největší rebalance vozidel ve verzi 2.0

World of Tanks, největší rebalance vozidel ve verzi 2.0

Vojta Masojídek

Vojta Masojídek

World of Tanks přichází s verzí 2.0, která přináší revoluci v oblasti tanků. Od přepracování stovek tanků až po nové funkce a herní mód s názvem Operation Boiling Point.

Reklama

Rebalance, co se změnilo

Rebalance zasáhl stovky tanků všech úrovní od základních vozidel až po těžké tanky a každá národní větev byla citlivě doladěna pro lepší herní zážitek. U základních konfigurací tanků byly přepracovány moduly a odstraněny nadbytečné funkce, díky čemuž jsou tanky odolné již od prvního nasazení. Lehké tanky nyní disponují větší výdrží při zachování rychlosti a maskování, což výrazně zvyšuje jejich schopnost přežít a přispívat asistencí.

Rebalanc
i Zdroj: Wargaming.net
Rebalanc

Další velkou změnou je přepracování prémiových tanků. Některé starší modely dostaly silnější statistiky a tím i novou životnost na bojišti. Ceny prémiových tanků osmé a deváté úrovně v měně zlaťáky byly trvale sníženy a zároveň nyní deváté úrovně vydělávají více kreditů, aby pokryly vyšší provozní náklady. Na oficiálním postu od Wargaming si můžete prolistovat seznam změn.

Seznam změn u tanků
i Zdroj: Wargaming.net
Seznam změn u tanků

Verze 2.0 přináší také nový systém zápasů. Matchmaking byl vybudován od základu a nabízí chytřejší složení týmů, lepší distribuci úrovní a limity pro lehké tanky, stíhače tanků i dělostřelectvo. Nový obsah přináší také solo PvE misi s názvem Operation Boiling Point, která se odehrává na mapě Nordskar. Jde o sopečný ostrov, kde hráče čekají městské souboje, tunely a možnosti obejít nepřítele z boku.

Nový bojový systém
i Zdroj: Wargaming.net
Nový bojový systém

Závěr

Naprostou novinkou jsou vozidla jedenácté úrovně. Přibylo šestnáct nových tanků s jedinečnými mechanikami a možností postupného upgradu bez nutnosti kompromisů. Tyto tanky rozšiřují hranici, která dosud končila u desáté úrovně. Nový hangár je navržen jako továrna na tanky. Nabízí přehledná vertikální menu, roztažitelný karusel a pancéřový inspektor, což umožňuje lepší správu vozidel a rychlejší přípravu na bitvu. Zvukové prostředí hry bylo také výrazně vylepšeno. Zvuky tanků nyní vycházejí z reálných nahrávek a slibují působivější a realističtější zážitek na bojišti. Kompletní výpis změn a patch notes pro update 2.0 bude zveřejněn na konci srpna a samotná aktualizace vstoupí do hry na začátku září.

Vylepšení starších tanků
i Zdroj: Wargaming.net
Vylepšení starších tanků

 


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama