Battle Pass: Mafia přidá medaili a nové profilové pozadí
Speciální kapitola Mafia do Battle Passu přinese vlastní medaili i sérii profilových pozadí. Vizuál sází na zlatou, temné město a tank v ulicích.
Odměníme každého! Vyplňte komunitní průzkum a získejte luxusní ceny
Kdo jste, na čem a co hrajete, jaký obsah konzumujete a jaký vztah máte k AI? Věnujte nám pár minut a jako dárek za vyplnění získáte slevu na nákup a šanci získat také další luxusní ceny.
Speciální kapitola Battle Passu s tématem Mafia dostává další jasné obrysy. Vedle tanku, postav a dalších odměn se počítá i s vlastní medailí a několika tematickými pozadími, která mají celou akci vizuálně sjednotit. Nejde tedy jen o jeden znak navíc do sbírky, ale o širší stylizaci celé kapitoly, která má působit jako ucelený balík s výraznou atmosférou.
Samotná medaile působí velmi nápadně. Má tvar štítu ve zlaté a tmavě červené barvě a uprostřed nese výrazný nápis Mafia. Celkově nepůsobí vojensky ani technicky, spíš jako symbol prestiže a moci, což k tomuhle motivu sedí mnohem víc. Už na první pohled je jasné, že má odlišit tuhle kapitolu od běžných sezonních odměn a dodat jí vlastní identitu.
Stejným směrem jdou i nová pozadí. Nejvýraznější z nich ukazuje tmavou městskou ulici s nasvíceným tankem, který projíždí noční zástavbou. V obrazu jsou vidět světla města, stíny budov i těžší, skoro filmová atmosféra. K dispozici zjevně není jen jedna verze. Objevují se širší i ořezané varianty, takže se počítá s použitím v různých částech rozhraní. Vedle toho je vidět i ozdobný horní prvek ve stejném barevném stylu, který vizuál celé kapitoly dál sjednocuje.
Důležitý je i promo vizuál s trojicí známých tváří kolem tanku. To potvrzuje, že akce nebude stát jen na jednom vozidle nebo jedné odměně, ale na širší prezentaci světa Mafia v prostředí World of Tanks. Zatím to vypadá, že speciální kapitola bude chtít zaujmout hlavně atmosférou, stylem a rozpoznatelnou vizuální identitou, ne jen čistým seznamem odměn.