WoT Supertest – E75 TS
i Zdroj: WoT.cz
Novinka WoT Supertest – E75 TS

WoT Supertest – E75 TS

ThelvynCZ

ThelvynCZ

9. 7. 2019 07:19
Reklama

Dalším tankem který se dostal na supertest je německý těžký tank E75 TS. Jedná se o kombinaci několika strojů, které jsou typické pro německý národ.

E 75 TS

WoT Supertest – E75 TS
i Zdroj: WoT.cz

Druhé vozidlo, které se dostává na supertest je těžký tier VIII, který je připraven podpořit německý tech strom. Jmenuje se – E 75 TS.

Toto vozidlo je spojením německého těžkého tankového inženýrství: Tiger II, E 75 a Löwe. Klasické uspořádání King Tigera bylo rozšířeno o pancíř tanku E 75 a zaoblenou věž vypůjčenou z tanku Löwe. Kromě toho byly strany zesíleny ochrannými pláty a velitelská kopule není tak velká. To vše kombinuje E 75 TS s působivou ochranou vpředu i na bocích. Co se týče HP, 1600 je jedna z nejvyšších hodnot na osmém tieru.

A ani dělo nezůstává pozadu! Tento těžký tank nese 105 mm kanón s průbojností pancíře 227 mm se standardním AP a 282 mm s APCR nábojem. Nabíjení bude trvat 12,3 vteřiny a střely nabízí 360 poškození při každém zásahu. Možná si myslíte, že žádná z těchto statistik nevyniká na první pohled. Neměli byste se na ně dívat individuálně, ale spíše je spojit aby vám pak vyšla jedna z nejúčinnějších zbraní na osmém tieru.

Maximální rychlost je 30 km / h, ale této rychlosti dosáhne vcelku jednoduše. To znamená, že můžete podpořit útok a v případě potřeby se vrátit zpět.

Model E 75 TS není plný překvapení, pokud jde o jeho styl hry, je to jednoduše německý těžký tank, který může jak absorbovat a odráže střely nepřátel. Kvalitní dělo a pancíř vám dovolí vyrovnat se s většinou nepřátel.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google
Reklama
Reklama