Trocha informací se světa WoT
i Zdroj: WoT.cz
Článek Trocha informací se světa WoT

Trocha informací se světa WoT

ThelvynCZ

ThelvynCZ

20. 11. 2019 15:54
Reklama
Reklama

V poslední době se toho moc zajímavého neděje, tak jsme dali dohromady nějaké informace, které stojí za zmínku. Začneme samozřejmě aktualizací.

Mikroaktualizace 21.listopadu

Již zítra očekáváme malou aktualizaci, která proběhne hned ráno. Dle informací z Wargamingu se bude jedna pouze o opravy technických problému, nicméně díky tomu vám pravděpodobně přestanou fungovat mody.

Další sezóna klanových válek bude v lednu

Další sezóna klanových válek proběhne v polovině ledna. V tomto termínu se předpokládá příchod dalších vozidel, které nebyly doposud součástí klanových válek. Je docela možné, že se změní i obsah obchodu za bony.

WoWS: Přemístění accountu mezi regiony

Wargaming nabídl hráčům World of Warships zajímavou možnost přesunout svůj account mezi regiony. Podrobnější infromace naleznete přímo na stránkách Wargamingu zde.

Myslím, že by nebylo naškodu, kdyby se tato možnost objevila i na WoT serverech, nicméně ruský server byl z této možnosti vynechán. Na druhou stranu pokud jste si všimli, každý region má jiný tým, který se stará o eventy, ceny a podobně. Takže pokud by se vám líbíl postup například americké kanceláře, mohla by se v budoucnu objevit možnost přesunu na US server.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

WoT.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým WoT.cz