Tier 9 odměna za frontovou linii
i Zdroj: WoT.cz
Novinka Tier 9 odměna za frontovou linii

Tier 9 odměna za frontovou linii

ThelvynCZ

ThelvynCZ

22. 6. 2019 08:23
Reklama
Reklama

Na supertest se dostala hlavní odměna frontové linie. Jedná se tank AE Phase I. Pojďme se podívat na vlastnosti tohoto stroje.

AE Phase I

Tier 9 odměna za frontovou linii
i Zdroj: WoT.cz

Okamžitě na nás udeřil hlavní rys tohoto stroje, segmentované pásy. Každá deska má dva segmenty umístěné jeden za druhým (a ne paralelně, jako u T95). Z hlediska herní mechaniky nemají žádné rozdíly oproti standardním pásům a vypnutí alespoň jednoho segmentu znamená zastavení celého stroje.

Horní plát AE Phase I je pod velkým úhlem a má tloušťku kolem 120 mm. Pancíř v horní části věže je 292 mm. Čelní pancéřování tanku je víc než dobré, je tam jen jeden slabý bod, velitelský poklop. Velitelský poklop je ale slabé místo prakticky na všech tancích. Mnohdy je jen hůře zasažitelný.

Vynikající deprese děla (-10 stupňů) umožní, aby se tank ukazoval nepříteli jen v nejnutnějších případech. Pokud jde o mobilitu, dala by se zařadit mezi průměrné pro třídu tohoto stroje. Maximální rychlost 35 km / h s výkonem 16,1 koní na tunu umožní AE Phase I držet krok s ostatními těžkými tanky.

Tank je vybaven 120mm dělem. Stabilizace a rychlost střelby odpovídá těžkým tankům (0,38 m na 100 m), průměrná rychlost střelby je 4,8 střel za minutu a alfa poškození je 400 HP. Je zde však průbojnost pancíře na hodnotě 258 mm se standardní municí a 340 mm se speciální municí! Jakýkoli soupeř, kterého potkáte, nebude problém.

Tento tank bude zařazen jako speciální stroj, což znamená, že na něj může být nasazena jakákoliv vhodná posádka bez nutnosti rekvalifikace. Pouze výdělky budou standardní jako u ostatních tanků daného tieru.

Počet členů posádky v tanku je 4 osoby. Samostatně zde přichází i nová mechanika, která se objevuje na tomto stroji, vestavěný spotřební materiál „Velká opravářská sada“. Tím pádem tuto sadu nebudete muset vybavovat do tanku, ale bude doplněna vždy automaticky po bitvě a taky zaplacena. Jestli bude cena stejná jako u spotřebního materiálu bohužel nevím.

AE Phase I je určen pro boj zblízka. Vynikající čelní pancíř, dobrá výzbroj, vysoká průbojnost pancíře jak standardních, tak speciálních projektilů, pohodlná mobilita, to vše vám umožní vyhrát jakýkoli souboj.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

WoT.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým WoT.cz