Vz. 55
WoT.cz Článek

Supertest: Vz. 55

thelvyncz
ThelvynCZ
30. 4. 2021 23:31 Sdílej:

Máme zde nový bojový stroj. Pojďme si představit Vz. 55.

Reklama
Reklama

Vrholek československého stromu českých tanků míří na supertest.

Klíčovým rysem tohoto vozidla je možnost volby mezi dvěma děly 130 mm. Jsou nastaveny identicky z hlediska efektivity, ale způsob, jakým řeší poškození nepřátel, je jiný. Jedna zbraň je standardní a střílí cyklicky, zatímco druhá má automatický podavač se dvěma střelami. Obě děla používají stejné granáty: standardní AP s penetrací 260 mm a speciální APCR s penetrací 306 mm. Jejich poškození na výstřel je stejné 490 HP, stejně jako jejich přesnost: 0,4 m. Zbraň se nabije za 12,5 s s mířením 2,8 s. Pokud jde o samonabíjecí dělo, plně se nabije za 25 s a doba nabíjení mezi náboji v zásobníku je 2,5 s, doba zaměřování 3,1 s. Obě děla mají slušnou stabilizaci.

Vz. 55
Vz. 55

Další vlastnosti nové úrovně X jsou typické pro těžké tanky. Dobrý čelní pancíř, který na věži dosahuje až 300 mm, a šikmý pancíř na trupu, umožňují tanku odolat útokům většiny nepřátelských vozidel. Životy: 2100 HP. Mobilita je pro tento typ vozidla standardní: maximální rychlost 50 km / h a specifický výkon 15,5 h.p./t. Maximální dohled: 390 m.

Vz. 55 vám umožňuje vybrat si mezi dvěma režimy střelby, což vám umožní nastavit vozidlo tak, jak uznáte za vhodné a pohodlné. Automatický nabíječ má některé podobnosti s československými středními tanky, pokud jde o vysokou rychlost nabíjení a dobrou ovladatelnost. Další vlastnosti jsou srovnatelné s podobnými těžkými tanky, což znamená, že tento tank může efektivně sledovat cíle tohoto typu vozidla: vést útok nebo držet klíčovou pozici.

Další statistiky

  • Odpor terénu - 1,1, 1,2, 2,3
  • Faktor rozptylu traverza trupu / pohyb trupu - 0,16
  • Disperzní faktor otáčení věže - 0,08
  • Rychlost střel: 980, 1125, 863
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

WoT.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým WoT.cz