Supertest: Nový Projet 4-1
i Zdroj: WoT.cz
Novinka Supertest: Nový Projet 4-1

Supertest: Nový Projet 4-1

ThelvynCZ

ThelvynCZ

5. 12. 2019 13:03
Reklama
Reklama

Nový střední francouzský tank deváté úrovně přišel na Supertests, Projet 4-1. Tento stroj vyniká slušnou dynamikou, nejvyšší rychlost je 60 km / h a poměr výkonu k hmotnosti 26,7 hp / t. Jako obvykle u francouzských vozidel to není tank, který by tlačil nepřátelské tanky před sebou. Má pouze 120 mm dobře úhlého čelního pancíře věže, ale pouze 55 mm pancéře na korbě. Pokud jde o životy, má 1750 HP. Nakonec maximální dohled je 380 m.

Supertest: Nový Projet 4-1
i Zdroj: WoT.cz

Projet 4-1 je vyzbrojen 105 mm dělem, které se může pochlubit několika vynikajícími parametry, bubnem se čtyřmi projektily, 390 poškození na výstřel, dobíjecí doba 4 s na střelu a 36 s pro obnovení celého zásobníku. Průbojnost standardní střely je 264 mm a s HEATy se dostanete pod kuží až 330 mm plátům. Pokud jde o rozptyl a zaměřovací čas, hodnoty nejsou špatné, 0,32 m / 100 ma respektive 2 s, extrémně dobré na autoloader!

Jeho dobrá dynamika a skvělé dělo umožňují  tanku Projet 4-1 ovládat bojiště, rychle reagovat na změny situace a spolehlivě odstraňovat nepřátele. Na druhou stranu má celkem dlouhou dobu opětovného nabití jednotlivých střel uvnitř bubnu a relativně slabý pancíř … ale skutečný mistr bude vědět, jak se slabinnami vypořádat a získat maximum ze silných stránek vozidla.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

WoT.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým WoT.cz