Supertest: Mapa Polsko
i Zdroj: WoT.cz
Článek Supertest: Mapa Polsko

Supertest: Mapa Polsko

ThelvynCZ

ThelvynCZ

6. 7. 2018 10:00
Reklama
Reklama

Polské tanky se momentálně prohánějí supertestem ve velkém a spolu s nimi vyjde i nová mapa. A její testování je téměř u konce. Bude mít otevřené prostory s mnoha místy pro odhalování nepřátel. Mapa není založena na žádné historické předloze , ale prostředí je nepochybně polské – velká pole, spousta vegetace, malé vesnické domy. Uprostřed vesnice vysoká katolická církevní budova (kościół). Vedle něj najdeme i malou cihlovou továrnu.

Supertest: Mapa Polsko
i Zdroj: WoT.cz

Herní zóny této mapy:

  1. Cihelna je pro ty, kteří se rádi prohání v těžkých tancích. Je chráněna před střelbou TD, ale můžete dostat zásah z jiné části mapy. Vysušené koryto dělící továrnu je místem, kde se mohou dostat rychlé tanky a dobře zde dokáží operovat stroje s výbornou depresí děla.
  2. Centrální část mapy může být použita k odhalení nepřátel na počátku bitvy. Je vhodná pro lehké tanky a rychlé střední tanky. Příkop vychází z továrny a vede až do do vesnice, můžete jej použít k odhalení soupeřů nebo k střelbě do jejich boků, které zůstanou nekryté. Pole je obklopeno kopci s několika křovinami, které nabízejí pěkné místa a bezpečný průchod do vesnice.
  3. Vesnice je místem pro všechny třídy tanků, spousta krytí (jak zničitelných, tak i nezničitelných), keřů a prostřelitelných překážek. Po obsazení získá tým strategickou výhodu, v podpoře spojencí v továrně a následný průnik do nepřátelské základny.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

WoT.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým WoT.cz