Supertest: K-91-PT míří na supertest
Novinka Supertest: K-91-PT míří na supertest

Supertest: K-91-PT míří na supertest

ThelvynCZ

ThelvynCZ

28. 11. 2020 19:52
Reklama
Reklama

Sovětský stíhač tanků IX. tieru K-91-PT přijde v pondělí na Supertest.

Supertest: K-91-PT míří na supertest

 

Vozidlo je vybaveno dělem 122 mm, které má přesnost 0,4 a čas zaměření 2,2 s. Doba opětovného nabití je 8,6 s. Jeho standardní AP munice má průbojnost 258 mm, zatímco speciální APCR 315 mm. Úhel otáčení děla je 10 stupňů na každé straně a maximální dohled je 360 m.

Pokud jde o schopnost přežít, je velmi dobře chráněna pouze přední část nástavby. Životnost vozidla zajišťuje 1600 HP. Rychlost vozidla může dosáhnout až 45 km / h a má specifický výkon 20 h.p./t.

K-91-PT je podpůrné vozidlo pro střední a lehké průzkumné tanky. Mobilita vozidla mu umožňuje dosáhnout klíčových pozic na mapě a jeho palebná síla je dostatečná k tomu, aby nepřátelům způsobila značné škody.

Využijte výhody kladů vozidla a vezměte v úvahu jeho nevýhody (jako jsou limity otáčení děla a úhly deprese / elevace), abyste mohli plně využít potenciál tohoto stíhače tanků.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

WoT.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým WoT.cz