Startuje turnajová série OMEN Summer Series 2020!
Článek Startuje turnajová série OMEN Summer Series 2020!

Startuje turnajová série OMEN Summer Series 2020!

Excalibur.cz

Excalibur.cz

6. 7. 2020 11:17
Reklama
Reklama

Ostré sluneční paprsky a čtyřicet stupňů ve stínu? To fakt není sen žádného hráče. Roztoč větráky, zapni klimatizaci a pojď si pořádně vychutnat letní sérii turnajů ve World of Tanks, kterou ti přináší notebooky OMEN. Celou turnajovou sérií tě navíc bude provázet populární streamer a ambasador World of Tanks turnajů Marty.

OMEN Summer Series 2020 proběhne od 20. do 30. července. Připraveny jsou dvě kvalifikace, kde z každé postoupí nejlepší čtyři týmy do Grand Finále. Tam se utkají v nelítostných bojích o prizemoney v celkové výši 20 000 Kč a 30 000 zlaťáků, které do turnaje poskytl WarGaming. Registrace do turnaje jsou otevřené pro každý tým, který si chce vychutnat krásy kompetitivního WoT.

Startuje turnajová série OMEN Summer Series 2020!

Hrát se bude 7v7 formou single elimination pavouka. Těšit se můžete na živý přenos obou kvalifikací i následného Grand Finále. Všechno vám živě zprostředkuje známý streamer Marty_vole.

Kompletní informace o OMEN Summer Series najdeš na Grunex.com/OMENSummerSeries.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

WoT.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým WoT.cz