Spuštění verze 9.17.1 a pravda o evropském technologickém stromu
i Zdroj: WoT.cz
Novinka Spuštění verze 9.17.1 a pravda o evropském technologickém stromu

Spuštění verze 9.17.1 a pravda o evropském technologickém stromu

Beroun

Beroun

17. 2. 2017 10:00
Reklama

Podle důvěryhodných zdrojů bude aktualizace 9.17.1 spuštěna ve středu 22. února na ruských serverech. Jako obvykle, další den by měla dorazit i na ostatní servery.

Malá změna se udála ještě před vydáním, a tou je změna v osmičkových šarvátkách v módu Opevnění. Po této aktualizaci měly být bitvy VIII. tierů ve formátu 7 proti 7 stejně jako na šestkách. To ale už neplatí, vrátilo se to na osvědčených 10vs10.

Evropský strom

Před několika dny vyšla informace o tom, že Wargaming (WG) znovu uvažuje o evropském technologickém stromu. V článku byl použit obrázek, který vyvolal mnoho polemiky (zhlédnout ho můžete zde).

Ukázalo se, že ten obrázek byl použit jen pro estetické účely. Je to screen z roku 2012, když ještě nebyla ani švédská ani československá větev, vytvořený herním fanouškem pouze aby znázornil, jak by mohl vypadat evropský strom, pokud by se objevil ve World of Tanks.

Další důležitá informace je ta, že drtivá většina ve WG považuje tento nápad za nesprávný, přesto chce vedení tuto možnost prodiskutovat, aby se dosáhlo konečného a uspokojivého rozhodnutí. Je to pouze koncept, který se zvažuje jak, a hlavně jestli vůbec implementovat do hry.

Beroun: Jsem rád, že se tato informace ukázala jako neúplně pravdivá. Byl bych velice nerad, kdyby se švédský a československý stromy spojily v jeden spolu s dalšíma národama. Nejspíš by pak kvůli tomu ztratily tanky. Pokud bude nějaký evropský strom, ať žádný ze švédských nebo ČSR tanků nezmizí. Co si myslíte o změně v osmičkových šarvátkách? Uvítali by jste spíš 7 proti 7, nebo to máte rádi tak, jak to je nyní?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

WoT.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým WoT.cz