Přichází testy přepracovaní munice a HP poolu
i Zdroj: WoT.cz
Novinka Přichází testy přepracovaní munice a HP poolu

Přichází testy přepracovaní munice a HP poolu

ThelvynCZ

ThelvynCZ

10. 2. 2020 13:16
Reklama
Reklama

Pamatujete si Sandbox a přepracování munice? Wargaming dokončil shromažďování svých dat a připravuje se na spuštění finálního testovacího serveru, kde budou všichni vítáni, aby provedli testy změn.

Je to velmi důležité období pro hru. Pokud tyto změny obstojí, Wargaming se vrátí zpět k vyrovnávacím / nerfingovým a přepracovávacím procesům na tancích. Pokud ale změny neobstojí, Wargaming je nezařadí a vrátíme se zpět na začátek.

Co byste měli očekávat?
Globální přepracování prostředí. AP buffy, HE přepracování, všechny HE granáty ztrácejí své hodnoty penetrace, ptémiová munice zůstává stejná.

HP buffy na všech úrovních – Konečně by měly být nižší tiery hratelné a mohly vy ve hře vydržet více než jednu ránu od nepřítele.

NEPOTVRZENO – Přepracování technologických stromů. Wargaming se chystá odstranit spoustu vozidel nižší úrovně ze hry, aby „zefektivnil“ technologické stromy. Wargaming však možná ještě není připraven tuto verzi uvolnit.

Kromě toho očekávejte odměny za testování a hraní, stejně jako při návratu na„old school WoT 0.7.0“.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

WoT.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým WoT.cz