Polský tier VI - 40TB Habicha
i Zdroj: WoT.cz
Článek Polský tier VI - 40TB Habicha

Polský tier VI - 40TB Habicha

ThelvynCZ

ThelvynCZ

2. 7. 2018 09:00
Reklama
Reklama

Máme zde vlastnosti polského tanku na šestém tieru. Tento stroj se již prohání na supertestu. Pojďme se tedy podívat jak vlastně vypadá.

Polský tier VI - 40TB Habicha
i Zdroj: WoT.cz

Od WG:

Další tank na Supertestu: 40TP Habicha

Tier za tierem, se pohybujeme po polské větvi. Dnes je čas, aby 40TP Habicha – Tier VI střední tank vyrazil na uzavřený test.

40PT Habicha je mobilní střeďák s 90mm dělem, která vyniká díky svému alfa poškození (240 bodů) a slušné rychlosti střelby. Současné parametry však nejsou zdaleka ideální, disperze 0,42 zabraňuje efektivnímu ostřelování a doba míření není rovněž dobrá (2,7 sekundy). Tank je relativně rychlý, může se velice rychle dostat na maximální rychlost 50 km/h a udržet ji díky výkonu motoru k hmotnosti 17,4 hp za tunu.

Pancíř 40TP Habicha neochrání tento tank před nepřátelskou střelbou (myslíme, že se mluví o Tier VI tankům). Můžete si ho vynahradit tím, že použijete depresi děla -8 ° a skryjete svuj papírový tank (a poměrně objemný) trup za zadní svah kopce.

Shrnutí: Je to mobilní střední tank s nadprůměrným alfa poškozením a podprůměrnými vlastnosti míření. Pancíř není zdaleka to nejlepší, takže byste se měli držet nerovného terénu a přizpůsobit tomu svou hru. Jedná se o stav před supertestem. Pokud zkoušky ukážou, že statistiky potřebují vyladit, provedeme úpravy.

Hodně štěstí do dalších bitev!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

WoT.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým WoT.cz