Polský sedmý tier, Habich Ciężki
i Zdroj: WoT.cz
Článek Polský sedmý tier, Habich Ciężki

Polský sedmý tier, Habich Ciężki

ThelvynCZ

ThelvynCZ

26. 6. 2018 09:00
Reklama
Reklama

Polské těžké tanky se prohání na testovacím serveru. My zde pro vás máme vlastnosti dalšího z nich. Tentokrát je to první těžký tank v celé linii. Objeví se na sedmém tieru a bude se pravděpodobně jmenovat Habich Ciężki (jméno není konečné).

Polský sedmý tier, Habich Ciężki
i Zdroj: WoT.cz

Tier VII je místo, kde polské střední tanky začínají přecházet na těžké tanky. Stejně jako jeho starší bratři má Habich Ciężki dělo s vysokým alfa poškozením a výbornou depresí děla (-8 °). Současně má mobilitu středního tanku, jeho specifický poměr výkonu a hmotnosti je 16,5 hp/t. Nicméně slabostí tohoto tanku je pancíř, který není tak odolný jako pancíře jiných těžkých tanků na tomto tieru. Věži je vcelku dobře chráněna proti střelám vozidel nižších tierů.

Jeho průměrný pancíř zabraňuje použití tanku jako klasického těžkého stroje. Tento tank bude pravděpodobně fungovat jako podpůrný stroj, který bude chránit jiné těžké tanky z druhé linie.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

WoT.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým WoT.cz