Na supertestu další dvě verze mapy Minsk
i Zdroj: WoT.cz
Novinka Na supertestu další dvě verze mapy Minsk

Na supertestu další dvě verze mapy Minsk

ThelvynCZ

ThelvynCZ

15. 7. 2019 11:31
Reklama
Reklama

Máme zde další zdokonalené testování mapy Minsk, to je nyní v plném proudu, tvůrci vytvořili dvě upravené verze, které se dostaly nedávno do uzavřeného testu.

Na supertestu další dvě verze mapy Minsk
i Zdroj: WoT.cz

 

1) První verze

V první verzi budou všechny tři hlavní herní oblasti přepracovány, městské bloky kolem náměstí, otevřené terénní mapy a bloky seskupené kolem obelisku „Vítězství“. ∙

Aby zajistili širší rozmanitost taktiky, postavili za budovou zastavěnou plochu s velkými červenými písmeny „ПОДВИГ НАРОДА БЕССМЕРТЕН“.

Terén v severní části byl zrušen, což umožnilo intenzivnější bitvy na otevřeném terénu mapy. Také brod byl trochu zakryt, aby bylo obtížnější střílet z dálky, zatímco schody jsou nyní širší, aby naopak umožnily snadnější překonání vodní bariéry. Pozice pro TD v levém horním rohu byla také přepracována, křoviny byly ztenčeny a byl zde nově přidan malý kopec, který nyní poskytuje krytí před střelbou.

 

Centrální část byla doplněna vyššími místy, které usnadňují přežití lehkých tanků v této oblasti.

Počet objektů blokujících střelbu z dálky se zmenšil, mimo jiné byla odstraněna část bílého plotu podél cesty.

Územní v západní části (oblast u náměstí ) bylo značně přepracováno, nyní jsou dvorky prostornější a přístupnější pro boj.

 

2) Druhá verze

Druhá varianta obsahuje výše zmíněné úpravy, navíc byla postavena nová budova na severní základně, aby nahradila zlepšené pozice a diverzifikovala herní možnosti v této části mapy.

Na supertestu další dvě verze mapy Minsk
i Zdroj: WoT.cz

V závislosti na výsledcích testů se rozhodne, zda budou na mapě změny pokračovat.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

WoT.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým WoT.cz