Kampfpanzer 50 t se prohání na supertest serveru
i Zdroj: WoT.cz
Článek Kampfpanzer 50 t se prohání na supertest serveru

Kampfpanzer 50 t se prohání na supertest serveru

ThelvynCZ

ThelvynCZ

22. 6. 2019 08:59
Reklama

Nedávno začal testovací proces na vozidle, na který mnoho z vás dlouho čeká, jedná se o Kampfpanzer 50 t, hlavní odměnu za hodnocené bitvy.

Kampfpanzer 50 t se prohání na supertest serveru
i Zdroj: WoT.cz

 

Jedná se o tier IX německý střední tank, který je vybaven 105 mm dělem Rheinmetall V1. Mezi silné stránky tohoto stroje patří:

  • Přesnost (disperze je 0,33 m na 100 m)
  • Průbojnost pancíře (268 mm se základní municí APCR a 310 mm se speciální municí HEAT)
  • Doba zamíření (2 sekundy)
  • Dohled tanku je (400 m)

Poškození děla jednou ranou je 320 bodů, na první pohled se to může zdát ne moc. Dobrá stabilizace, deprese děla -8 stupňů a vysoký průnik pancířem činí 50 t účinným stíhačem na jakoukoli vzdálenost, schopným poškodit každého nepřítele.

Kampfpanzer 50 t má také slušnou životaschopnost. Má 1,750 životů, horní plát o tloušťce 120 mm v působivém úhlu a v přední části věže má až 250 mm pancíře. Stále je tu ale několik slabých míst, mířidla střelců a kulometů vzadu. Také boční pancéřování je dost tenké (jen 40 mm), takže se nedoporučuje natáčení korby tohoto tanku.

Méně pancéřování znamená větší mobilitu. Kampfpanzer 50 t se může pochlubit maximální rychlostí až 60 km / h a specifickým výkonem 18 koní na tunu. tento Němec může rychle dosáhnout klíčové pozice na mapě, poskytnout podporu pro útok a odtud se vrátit na základnu včas, aby ji v případně potřeby bránil.

Pěkným rysem tohoto tanku je jeho stav jako speciální vozidlo, můžete do něj umístit libovolnou vhodnou posádku, aniž byste ji museli přeškolit.

Kampfpanzer 50 t je střední/těžký hybridní tank kombinující to nejlepší z obou světů (a platí za to jen velmi málo). Dobrá pohyblivost, dělo umožňující pohodlnou hru, brnění, které je vynikající střední tanky, to jsou silné stránky tohoto německého nováčka.

 

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google
Reklama
Reklama