Jarní loot boxy v čínské oblasti World of Tanks 2024
i Zdroj: https://wotexpress.info/news/mir-tankov/obnovleniya/1-21/skrinshoty-tanka-kampfpanzer-07-pe-iz-obnovleniya-/
Článek Jarní loot boxy v čínské oblasti World of Tanks 2024

Jarní loot boxy v čínské oblasti World of Tanks 2024

ThelvynCZ

ThelvynCZ

I Čína bude mít svoje loot boxy

Reklama

Zítra začíná další prodej krabic v čínském regionu WoT. Pro ně je to již norma, ale co je pozoruhodné, je uvolnění nových tanků.

Tentokrát  do krabic přibyl nový prémiový tank Object 701, podle zavedené tradice, pokud tank vyjde jako první v Číně, tak na něj ještě nemáme čekat. I když dříve přidali  TL-7, který byl později vydán v marťanských krabicích.

V souladu s tím čekáme v marťanských krabicích 2024 na alespoň jeden z tanků, který byl kompletně připraven k vydání v patchi 1.24.1:

  • AAT60 ( USA, ST-8, prémiový)
  • Nemesis ( Velká Británie, ST-8, prémiový)

Je také možné uvolnit vybavení z čínských krabic. Tanky, které již vydali:

  • CS-52 C ( Polsko, ST-8, premium, mechanika: změna režimu motoru)
  • WZ-111 model 6 ( Čína, TT-8, prémiový)
  • WZ-113-II ( Čína, TT-8, prémiový)

* Je zajímavé, že pro vydání v podstatě neexistují žádná vozidla lvl 9, kromě trpělivého K-91 Option II.

Jarní loot boxy v čínské oblasti World of Tanks 2024
i Zdroj: https://wotexpress.info/news/wot/vesennie-lutboksy-v-kitayskom-regione-world-of-tan/

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama