Článek Iskra, nový 2D styl

Iskra, nový 2D styl

ThelvynCZ

ThelvynCZ

3. 3. 2023 00:03

Maskovací sada pouze pro Ruby region.

Reklama

Maskovací sada bude k dispozici na Dni kosmonautiky (12. dubna 2023). Spark –  Celoroční styl, který lze získat jako součást oslav Dne kosmonautiky 2023.

Popis:
Bez silné nadsázky se dá říci, že den 12. dubna 1961 rozdělil obvyklý způsob věcí na „před“ a „po“. Do toho data jsme se dívali na oblohu a snili a možná jsme hledali odpovědi. Obdivujte jeho krásy. Mysleli jsme si, že bychom se někdy mohli trochu přiblížit této největší záhadě. Jednoho dne obloha, vesmír a hvězdy začnou odhalovat svá tajemství. A pak se stala událost, která proměnila sen ve skutečnost. Nyní nás lidská mysl naučila odlepit se od země a nyní jsme překročili hranici, která se zdála nedosažitelná. Jdeme nahoru pro odpovědi. Za poznáním. Pro nový sen. A nepřestáváme děkovat Juriji Alekseevičovi, Sergeji Pavlovičovi, stejně jako stovkám a tisícům vášnivých lidí žijících na obloze a ve vesmíru. Lidé, kteří dokázali proměnit sen ve skutečnost. Lidé, kteří měli jiskru.

  • Nehistorický. 
  • Vhodné pro vozidla jakéhokoli národa a úrovně. 
  • Skupina: Speciální.
  • Cena: 1000 zlatých. 
  • ID: 31014
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

WoT.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým WoT.cz