WoT.cz Článek

Godlike energy drink - poctivý cheat nejen do her

redakce
Redakce
28. 4. 2021 03:51 Sdílej:

Je libo pořádnou dávku energie?

Reklama
Reklama

Prvek soustředění je u hraní i práce nesmírně důležitý. Každému k tomu dopomáhá něco jiného. Někdo raději kafe, jiný plechovku s energeťákem nebo třeba Colu. Všechny tyto nápoje mají jedno společné, totiž kofein. Většinou jde o nárazový efekt v kombinaci s nezdravým nápojem. Celý problém se získáním energie a soustředěním se přitom dá řešit chytře a o dost zdravěji. Přesně to si uvědomili tvůrci Godliku.

Godlike je takový cheat do hry i reálného života. Jde o prášek rozpustný ve vodě. Smícháte jednu dávku s osvěžující chladnou vodou a máte „energetický drink“, který ale neobsahuje obdobnou řadu umělých látek.

Jedno balení Godlike nabízí 11 aktivních látek včetně postupně uvolňovaného kofeinu. Ten dodává energii postupně a z praxe se tak nedostavuje efekt roztěkanosti. Koncentrace trvá ve výsledku déle a tělo na efekt lépe reaguje. Z dalších aktivních látek můžeme vyjmenovat například Taurin, Cholin a L-Theanin.

Balení Godliku ve formě prášku je navíc velmi praktické. Díky této formě přípravek pojme více látek v menším objemu a vy si můžete dávkování určovat podle potřeby a chuti. V praxi si tak lze namixovat slabší drink, klidně i dva, nebo jeden trochu silnější. Záleží jen na vás a vašich potřebách. Při náročném dni zapůsobí skvěle plná doporučená dávka, jindy si můžete dát slabší jen pro chuť.

Příchutě jsou k dispozici aktuálně tři. Z ostružinové, kombinace karamelu a manga a jablečné jsme mohli vyzkoušet právě jablečnou, přičemž kolega Richard [odkaz na video] zkusil hned kompletní trio. Chuť je samozřejmě subjektivní, ale oceňujeme zejména možnost si sílu drinku, a tím pádem i chuť, ředit podle svého. Jablečná příchuť se rozhodně povedla a poměr kyselosti a sladkosti byl prakticky dokonalý.

Celkově je efekt Godliku pro hraní i nasazení v práci pozitivní. Narozdíl od ostatních druhů povzbuzujících nápojů Godlike netrápí agresivní nástup efektu ani rychlé vyprchání. V praxi tak stačí jedna středně velká dávka denně. Po ní se nikdy nedostavil efekt roztěkanosti a jeden drink vystačil krásně na celé herní odpoledne i večer.

Dalším obřím pozitivem je cena. Jedno balení o třiceti dávkách vyjde na 699 Kč a k první objednávce získáte i shaker zdarma. Pokud pijete povzbuzující nápoje pravidelně, dojdete rychle ke zjištění, že Godlike je dlouhodobě levnější, a přitom zdravější alternativou. Za jeden nápoj dáte ve výsledku méně peněz a získáte lepší výsledek.

Godlike ve finále působí osvěžujícím dojmem jak na samotném trhu, tak i po každém vypití. Pozitivních aspektů je celá řada. Chuť je příjemná, efekt postupného nabuzení skvělý a cena adekvátní. Godlike se dá doporučit nejen profesionálním hráčům, ale i těm příležitostným a ve výsledku je vhodný i do práce či do školy, kde potřebujete aby vaše hlava fungovala naplno.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

WoT.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým WoT.cz