Článek Fata Morgana na supertestu

Fata Morgana na supertestu

ThelvynCZ

ThelvynCZ

13. 1. 2023 23:14

Jedná se o novou pouštní mapa pro Frontline 2023 ve World of Tanks

Reklama

Nová mapa pro válečnou zónu, budete se rozhodně bavit. Máme pro vás dalších několik fotek a obrázků z této nově připravované mapy.

  • Technický název: 210_bf_epic_desert (Epic desert – doslovně)
  • Velikost: 3000x3000 (3x3 km)
  • Bojový režim: Pouze LF
  • Typ mapy: poušť
  • Prostředí: Severoafrická poušť

Nedávní, byla poprvé vydána 3. mapa pro režim „Front Line“ na supertestu WoT. Toto testování v lednu na ST znamená, že vydání by se bohužel nemělo očekávat dříve než v létě.
V tuto chvíli je mapa stále v SD kvalitě a je jasné, že se na ní právě nyní pracuje. Tito. to je daleko od konečného pohledu na místo. Na mapě jsou 2 tunely.

„Odehrává se v poušti severní Afriky a nabízí hráčům rozmanité krajiny od velkého průmyslového přístavu po barevné pobřežní město, od obrovské ropné rafinérie po skalnatý kaňon, ruiny historického hradu, stinné jeskyně a bujnou oázu. ."

Všechny druhy minimap a načítací obrazovka jsou před vámi.

* Pro všechny regiony.

Fata Morgana na supertestu
i Zdroj: https://wotexpress.info/news/world-of-tanks/ekspeditsiya/liniya-fronta/fata-morgana--novaya-pustynnaya-karta-dlya-linii-f/
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

WoT.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým WoT.cz