Do World of Tanks přichází Vánoce
i Zdroj: WoT.cz
Článek Do World of Tanks přichází Vánoce

Do World of Tanks přichází Vánoce

ThelvynCZ

ThelvynCZ

13. 12. 2017 09:15
Reklama

Sváteční operace 2018 dorazí do World of Tanks 15. prosince a potrvá až do 15. ledna! Toto období přinese spousty slev, ale taky bonusů. Pojďme se podívat na několik tipů, jak si bonusy co nejvíce užít.

Do World of Tanks přichází Vánoce
i Zdroj: WoT.cz

Jak získat co nejvíce z této prázdninové sezóny

Plňte speciální mise

Sváteční bouře přináší celou řadu týdenních bojových misí. Dokončením těchto misí získáte krabice plné dekorací a herních předmětů (vybavení, spotřební materiál, kredity a další). Čím větší je výzva, tím jsou cennější odměny!

Vyzdobte své dvory

V letošním roce můžete zdobit téměř vše, co vidíte na garážovém zimním dvoře, dům, lampy, strom (samozřejmě!) – dokonce i sníh může být přetvořen do sněhuláka. Ale proč je to vlastně důležité? Spolu s radostí, kterou proces přináší, dekorace definují vaši úroveň sváteční atmosféry, čím lépe vypadá váš dvůr, tím rychleji se dostanete na úroveň 10 a tím cennější přepravky dostanete.

Do World of Tanks přichází Vánoce
i Zdroj: WoT.cz

Úroveň slavnostní atmosféry

V duchu svátků dává Wargaming dárek za 1. úroveň sváteční atmosféry, ve které je jako odměna zabalený tank, každému, kdo se během „Sváteční operace 2018“ přihlásí do World of Tanks. Potom se můžete propracovat ke skvělým slevám na tanky první až desáté úrovně a mnoho dalších odměn.

Sestavte kolekci

Všechny ozdoby, které dostanete, jsou uspořádány do čtyř designových kolekcí: Tradiční Vánoce, Moderní Vánoce, Sovětský Nový rok a Čínský Nový rok. Sestavení celé kolekce vám zajistí exkluzivní položky pro úpravu vzhledu vozidel, zatímco dosažení slušného postupu v jakékoliv ze čtyř sad vám dává slušné posílení zisků ZK, ZK posádky, a kreditů za bitvu. A nikdo neřekl, že můžete mít jen jednu kolekci. Poperte se s kompletací všech čtyř sad, abyste získali všechny bonusy!

Do World of Tanks přichází Vánoce
i Zdroj: WoT.cz
wallup.net

Vytvořte si sbírku

Všechny dekorace, které získáte, jsou uspořádány ve čtyřech designových sbírkách, tradiční vánoční, moderní vánoční, sovětský nový rok a čínský nový rok. Sestavování plné sbírky vám poskytuje exkluzivní položky pro přizpůsobení, a přitom budete mít solidní pokrok v libovolné ze čtyř setů, a tak získáte podporu ve zkušenostech, zkušenostech posádky a výdělcích z kreditů na jednu bitvu. Můžete dokonce zkompletovat všechny sbírky.

Popožeňte svůj postup s adventním kalendářem

Každá nabídka v adentním kalendáři přináší taky speciální misi. Nějaká ta drobná odměna navíc se vždy hodí, nemyslíte?

Do World of Tanks přichází Vánoce
i Zdroj: WoT.cz

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google
Reklama
Reklama