Článek Aktualizace 1.14.1.4: Snowfall

Aktualizace 1.14.1.4: Snowfall

ThelvynCZ

ThelvynCZ

26. 11. 2021 11:19

Máme zde novou maskovací sadu inspirovanou zimním podnebím.

Reklama
Reklama

Sada stylu sněžení ze včerejšího mikropatche. Styl je považován za nehistorický, v hodnotě 1250 zlatých. K dispozici pro vozidla všech národností a úrovní. Pravděpodobně pouze pro server RU.

  • Vícesezónní styl navržený tak, aby připomínal spolupráci mezi World of Tanks a Yandex.
Snowfall
i Zdroj: WoT.cz
Snowfall


První sníh je považován za neoficiální začátek zimy a znamení k hledání teplého oblečení, nákupu lyží a saní a přípravě na dovolenou. Když lidé vidí ranní dvůr pokrytý bílým chmýřím, rychle o tom řeknou členům rodiny a zavolají příbuzným a přátelům v jiných městech, aby se zeptali, zda mají také sníh. Tento meteorologický jev bude jistě středobodem ranních zpráv a bude se mu věnovat během pracovního dne.

Za pár týdnů zima přinese (nebo nepřinese) vydatné sněžení. Během této doby si děti hrají na sněhu, chodci a řidiči prorážejí překážky z miliard sněhových vloček a strážci zákona testují zařízení na odklízení sněhu. Mnoho lidí zažívá nevysvětlitelné radosti, nostalgie po bezstarostném dětství, hledají opravdový zimní zázrak… a pamatují si, že ještě nepřezuli pneumatiky na zimní.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

WoT.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým WoT.cz