Článek 3D Styl pro 121B

3D Styl pro 121B

ThelvynCZ

ThelvynCZ

31. 7. 2022 23:35

Máme zde speciální maskovací sadu pro speciální čínský tank

Reklama
Reklama

Spolu s poslední aktualizací přibyl do hry i 3D styl pro čínský 121B. Styl je považován za historický prvek exteriéru, oceněný na 3000 goldů.

  • Vhodné pro vozidla: 121B.
  • Nejlepších 4 000 hráčů podle osobních získaných bodů slávy obdrží nový historický 3D styl pro 121B s jedinečnými Insigniemi excelence.
3D Styl pro 121B
i Zdroj: https://thearmoredpatrol.com/2022/07/28/wot-historical-3d-style-for-the-121b/

"Tolik hvězd a každá má své vlastní jméno." Někdo je objevil, prozkoumal, přidal do atlasu a tak dále. Stejná souhvězdí. Určitě je to Jižní kříž. Jediný, kterého poznávám. Kdo mohl vědět, že tady v této pustině bych si přál, abych se více věnoval astronomii. Alespoň bych se pobavil při čekání na rozkazy. Je těžké tady stát. Jistě, mohl bych spočítat všechny šrouby v montážních bodech. Naposledy jsem jich napočítal 114, ale tady se myslím nic nezměnilo. Závidím našemu řidiči. Je to syn tesaře - pluh z kůrových lodí, které vypadají přímo z obchodu. Vždy si něco najde. Jeho čas prostě letí.

Je však dobré ležet na brnění a dívat se na noc. Ale dal bych teď hodně za atlas hvězd...“

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

WoT.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým WoT.cz