Článek 1.15: 3D maskování “Garmr”

1.15: 3D maskování “Garmr”

ThelvynCZ

ThelvynCZ

16. 11. 2021 11:47

Máme pro vás 3D styl pro Kampfpanzer 50 t

Reklama
Reklama

Styl považován za fiktivní, v hodnotě 4 500 goldů. S největší pravděpodobností ho budete moci získat v hodnocených bitvách. 

  • Vhodné pro vozidla: Kampfpanzer 50 t.

Přišel znovu ve středu. Z nějakého důvodu k nám do kanceláře chodí jen ve středu. Ten vysoký, jednooký inženýr, který k nám byl poslán... odkudkoli je. Měl u sebe tlustou složku s dokumenty, různými schématy a plány. Tyto papíry jsem viděl jen z dálky, ale věřím, že všechny listy byly plné podivných vzorců, které nesouvisely s žádnými údaji, na které jsme zvyklí. A nevypadalo to, že by byly v němčině, ale tím si nejsem moc jistý. Inženýr řekl, že ochranná technologie, kterou navrhl, nemá obdoby – ‚ani ve vašem světě, ani v žádném jiném.‘ Je zvláštní. Přes den se procházel v parku se svými dvěma psy, ale pro psy byli příliš velcí a v noci pracoval v dílně... Podívejte se na obrázky. To je jeho ‚ochranná technologie.‘ Když jsem se poprvé podíval na to, co udělal (a komise to schválila – jen tam stáli, okouzleni!), běhal mi mráz po zádech. A jak řekl, že ‚nemá sobě rovného ve vašem světě‘, ne v ‚našem‘, chápete? Kdo to je, Karle? Co s tím teď uděláme?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

WoT.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým WoT.cz