WoT.cz Článek

1.11.1: Maskování “Carnival Day / Night”

thelvyncz
ThelvynCZ
6. 1. 2021 17:42 Sdílej:
Reklama
Reklama

Tyto maskovací styly jsou považované za nehistorické v hodnotě 1250 goldů. K dispozici budou pro vozidla všech národů a úrovní.

Karnevalový den

Popis:

  • Celosezónní styl vyvinutý k připomenutí tradice karnevalu.

WG: Karneval je sváteční období v západní a střední Evropě i v Latinské Americe. Když to začalo, představovalo to poslední období hodování a oslav před půstem, období půstu. V den karnevalu se lidé oblékají do barevných kostýmů, aby zpívali, tančili a pochodovali na ulicích. Dnes je karneval v Rio de Janeiru jedním z největších a nejznámějších na světě. Více než 4 miliony lidí se účastní každý rok.

Karnevalová noc

Popis:

  • Celosezónní styl vyvinutý na památku každoroční karnevalové sezóny.

WG: V mnoha křesťanských zemích se karneval koná před půstem. Oslava vždy zahrnuje oblékání, účast na maškarádách a radostné představení. Tradice přehlídek se zrodila v Evropě. V den karnevalu by lidé schovávali tváře pod maskami a šli do města, aby se zúčastnili masivních oslav, zpěvu, tance a rozhovoru s lidmi z různých sociálních skupin.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní komentářů se prosím přihlas na svůj účet nebo si jej snadno vytvoř.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

WoT.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým WoT.cz