WoT Sváteční operace a vánoční skiny
i Zdroj: WoT.cz
Novinka WoT Sváteční operace a vánoční skiny

WoT Sváteční operace a vánoční skiny

Tomáš Šmoldas

Tomáš Šmoldas

14. 12. 2017 09:30
Reklama
Reklama

Vánoce se kvapem blíží, ale ještě dříve nás čeká “Sváteční operace 2018”. Ta část, na kterou mnozí z nás čekají je odměna, na kterou Wargaming vydal několik málo informací. Konkrétně se jedná o obrázky čtyř speciálních kamufláží, které budete moct získat.

Nejedná se o velké množství informací, pravděpodobně nepůjde o trvalé maskování, ale o možnost využití na několik bitev, jako je tomu při odměně z beden. Bude velice zajímavé vidět tyto úpravy ve hře, obzvlášť díky novým mechanikám přizpůsobení. Pokud si tak chcete užít trochu legrace a nevadí vám vidět nehistorické maskování, měli by jste je vyzkoušet po omezenou dobu.

Událost “Sváteční operace 2018” zasáhne WoT již 15. prosince a potrvá až do 15. ledna. V tuto dobu nám nasněží do garáže a budeme mít možnost získat několik druhů bonusů. Ať už speciální bojové mise, možnost úpravy dvorku vaší garáže či slevy v kreditech na vozidla II.-X. úrovně.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

WoT.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým WoT.cz