WoT Supertest – M48A2 Räumpanzer
i Zdroj: WoT.cz
Novinka WoT Supertest – M48A2 Räumpanzer

WoT Supertest – M48A2 Räumpanzer

ThelvynCZ

ThelvynCZ

10. 7. 2019 07:30
Reklama
Reklama

Posledním tankem který se dostal na supertest v této době je německý střední tank výrazně připomínající americké stroje. Vyniká ale něčím unikátním, co ve hře ještě nemáme. Otázkou je jestli nebude součástí nějaké akce.

M48A2 Räumpanzer

WoT Supertest – M48A2 Räumpanzer
i Zdroj: WoT.cz

 

A konečně, nový německý střední tank, M48A2 Räumpanzer, je posledním testovaným ďáblem na Supertestu.

Jedná se o variantu amerického Pattona. Tento Němec se může pochlubit vynikajícím čelním pancířem na střední tank (až 254 mm na věži a 152 mm na trupu). Kromě toho, jeho nejvýraznější rys, radlice před spodním plátem, je ve skutečnosti deska, která více zlepšuje pancéřování tohoto vozidla. Další z jeho silných stránek je životaschopnost, a to díky svému množství HP 1450. Za takové velké brnění a množství HP musí být zaplacena cena, tato cena je vyčíslena v jeho mobilitě. Tento německý střední tank má maximální rychlost 40 km / h a poměr výkonu k hmotnosti 13 hp na tunu. Kromě toho má tank rychlost otáčení 35 ° / s a rychlost otáčení věže 30 ° / s.

Pojďme k dělu. Toto 90 mm dělo se může pochlubit dobrou průbojností 205 mm pro standardní munici a 255 pro APCR munici. Budete mít možnost vystřelit 6,9 výstřelů za minutu, a udělit 240 poškození na střelu. Stabilizace zbraně je docela slušná, čas zaměřování je jen 2 sekundy a má rozptyl 0,44 m na 100 m. Na co ještě zapomínáme? Jeho deprese je 9 stupňů.

M48A2 Räumpanzer se chová jako hybrid středního a těžkého tanku na bitevním poli. V případě potřeby může tento střední tank přežít úder, který by jiný střední tank vyřadil z boje, plus jeho dělo umožňuje rozdávat slušné poškození.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

WoT.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým WoT.cz