WoT RU: Tanky s plamenomety
i Zdroj: http://www.mmowg.net/wp-content/uploads/2022/11/Churchill_Crocodile_01.jpg
Článek WoT RU: Tanky s plamenomety

WoT RU: Tanky s plamenomety

ThelvynCZ

ThelvynCZ

18. 11. 2022 22:58

Startuje nová éra World of Tanks?

Reklama

Dnes začíná uzavřené testování nové mechaniky ve World of Tanks RU — plamenomety. Lesta Studio nainstaluje tento typ zbraně na jedno z vozidel a pošle jej do Supertestu, kde budou moci studovat různé aspekty způsobování poškození ohněm a testovat řadu hypotéz.

Testovací model
Testovací implementace vychází z projektu útočné techniky určené k útoku na bunkry. Pro testování byl vybrán Kanonenjagdpanzer.

Vybraný tank není považován za konečný model budoucí mechaniky.

Herní vlastnosti
Herní koncept plamenometného tanku je podpůrné vozidlo s omezeným dostřelem (150 m).

Výše způsobeného poškození bude záviset na pancíři nepřátelského vozidla: vozidla se silným pancéřováním dostanou menší poškození, zatímco vozidla se slabým pancéřováním dostanou více.

Vize ve hře
Po dokončení všech testů a výzkumu by se plamenomet mohl objevit ve World of Tanks RU jako nový typ zbraně/mechaniky, pak se předpokládá, že vozidla s takovou mechanikou se stanou podpůrným vozidlem, situačním „škodcem“.

Posádku navíc omráčí při dopadu proudnice plamenometu. Aktuální prototyp hry je postaven na existujících mechanikách ve hře, takže počáteční omráčení bude delší, než by se chtělo.

Je známo, že některým hráčům se současný omračovací mechanismus nelíbí, a tak ho Lesta Studio plánuje přepracovat:

Výpočet doby omráčení již nebude záviset na způsobeném poškození, ale bude tvořen dvěma faktory — počáteční dobou omráčení střelou ze samohybného děla nebo zásahem plamenometu a redukčním faktorem pro tuto dobu, individuálním pro každé vozidlo. .
Účinek omráčení bude diskrétnější a nebude již záviset na výši způsobeného poškození.
Doba trvání a síla omračovacího efektu může být ovlivněna zařízením nainstalovaným na nádrži.
Také zavedení tohoto typu zbraní do hry si vyžádá vývoj možnosti pasivní ochrany proti plamenometu a vývoj nového vybavení pro ochranu modulů a posádky před palbou a souvisejícími faktory poškození.

Další testovací funkce
V rámci Supertestu budou některá zařízení překonfigurována:

Malé opravárenské sady a lékárničky budou fungovat na principu velkých, tedy opraví/vyléčí všechny poškozené moduly a členy posádky.
Ruční hasicí přístroj bude fungovat automaticky.
Standardní výbava se zároveň bude lišit od vylepšeného vybavení absencí „pasivních“ bonusů a delším „dobíjením“.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

WoT.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým WoT.cz