Článek WoT: Bat.-Châtillon 25 t 3D styl “Ignis Purgatio”

WoT: Bat.-Châtillon 25 t 3D styl “Ignis Purgatio”

ThelvynCZ

ThelvynCZ

29. 5. 2022 19:34

Jeden z 3D stylů které se objeví v nové sezóně battle passu.

Reklama
Reklama

Bude se prodávat samostatně jako součást samostatného balíčku, který bude obsahovat mise a jejich splnění dá tento styl.
• Jedinečné značky zbraní: (logo Sister of Battle [Adepta Sororitas]) – Adepta Sororitas (také známé jako „Sesterstvo“ nebo „Dcery císaře“) jsou čistě ženskou větví Ecclesiarchy.
• Jedinečné efekty

„WG:Očištění ve jménu Jeho věčné slávy je morálka, která je na našich rtech a na našich praporech. Podle Testamentů svatého Celestina žijeme a jsme jimi dojati. A ať není prolévána krev nevinných, ale ať teče krev bezbožných jako řeka. A pokud kacířství nezastaví moc Jeho slova, pak přijde na pomoc oheň. Očistný oheň. Vykupující oheň. A kacířství se v něm vypaří a bude navždy pohřbeno pod silnou vrstvou popela. Pouze popel je jedinou formou existence pro ty, kteří byli poskvrněni. Sestry, naší pýchou a ctností je milosrdenství. Ale dnes to v nás nemluví. Dnes ustoupíme ohni."

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

WoT.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým WoT.cz