World of Tanks Supertest – TL-1 LPC
i Zdroj: WoT.cz
Novinka World of Tanks Supertest – TL-1 LPC

World of Tanks Supertest – TL-1 LPC

ThelvynCZ

ThelvynCZ

8. 7. 2019 08:11
Reklama

Na Supertest se chystají vstoupit tři vozidla VIII tieru, podívejme se na to, jak tyto tanky vypadají, než se dostanou na veřejný test.

TL-1 LPC

World of Tanks Supertest – TL-1 LPC
i Zdroj: WoT.cz

 

Nejdříve přinášíme TL-1 LPC, americký střední tank osmého tieru.

Mezi silné stránky patří mobilita, který je to docela dobrá, poměr výkonu k hmotnosti 18 koní na tunu umožňuje dosáhnout maximální rychlost 50 km / h. Přední pancéřování je to také dobré, s tloušťkou pancíře až 177 mm na věži a až 88 mm korby. Pancíře jsou navíc slušně zkosené v působivém úhlu. Pokud jde o ostatní charakteristiky, jde hlavně o kopuli velitele, která je poměrně malá. Deprese děla je 9 stupňů a množství HP je slušných 1400 bodů.

Další síla tohoto vozidla je jeho 90-mm dělo, s časem zamíření 2,1 sekundy, rozptyl 0,35 m na 100 m, a rychlost střelby 7.14 ran za minutu. Alfa byla zvýšena na 280 bodů, což je vynikající pro tento kalibr. Průbojnost pancíře je 208 mm a 280 mm na HEAT munici.

V bitvě, TL-1 LPC funguje stejně jako jiný střední tank. Slušné pancéřování a množství HP však umožňují odvážnější akce. Zatímco dělo je na střední tank je hodně slušné, množství HP umožní přežít více situací, než by zvládly jiné střední tanky.

Slabé stránky nejsou zas tak výrazné aby stály za zmínku, uvidíme ale jak se ještě tank promění během testování.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google
Reklama
Reklama