T25 Pilot 1 - Pátá mise v maratonu
i Zdroj: WoT.cz
Novinka T25 Pilot 1 - Pátá mise v maratonu

T25 Pilot 1 - Pátá mise v maratonu

Beroun

Beroun

16. 3. 2017 13:31
Reklama
Reklama

Pokračujeme v sérii misí, které je potřeba splnit k získání prémiového tanku T25 Pilot 1. Podle dosavadního tempa by dnešní mise měla být získání 25 něčeho, ale kupodivu to tak není. Včera bylo nutné nashromáždit 20 000 zkušeností v libovolném počtu bitev, ale dneska znovu stačí už jen 10 bitev.

Ke splnění dnešní mise je třeba být v 10 bitvách mezi nejlepšími 10 hráči ve vašem týmu podle způsobeného poškození. Omezení jsou stále stejná – musí se použít tank IV. úrovně nebo vyšší a splnit se tato mise dá jen jednou. Odměnou je žeton, 1 automatický hasící přístroj a 50 000 kreditů.

Dnešní mise

T25 Pilot 1 - Pátá mise v maratonu
i Zdroj: WoT.cz

Beroun – Vážně jsem nečekal, že dnešní mise bude zase lehčí než včerejší. Je to velice zajímavý tah, ale jsem za to rád, už včera jsem musel zůstat hodně dlouho abych tu misi dokončil. Dnes to půjde rychleji, tím jsem si jistý, porazit podle poškození 5 hráčů v týmu vážně není nic těžkého. Já jsem zatím získal všechny žetony.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

WoT.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým WoT.cz