Supertest: Valiant
i Zdroj: WoT.cz
Novinka Supertest: Valiant

Supertest: Valiant

ThelvynCZ

ThelvynCZ

11. 5. 2020 13:54
Reklama
Reklama

Další britský tank se vyrazil na Supertest. Tentokrát je to Valiant, střední tank pátého tieru.

Supertest: Valiant
i Zdroj: WoT.cz

Technicky je vozidlo evolucí jiného britského tanku, Valentine. Vylepšení byla provedena ve dvou oblastech: ochrana pancířem a palebná síla. Výsledkem je, že přední a boční pancíř Valiantu je až 114 mm, zatímco jeho kritycká místa dosahují 800. Pokud jde o palebnou sílu, byla taky poladěna: jeho alfa je 110 bodů, zatímco doba nabíjení je 3,9 s . Rozptyl a doba zaměřování jsou 0,41 při 100 m a 2,3 sekundy. Zatímco průbojnost pancíře se standardní střelou AP je 91 mm a speciální náboj APCR prorazí pancíř tlustý 144 mm.

Supertest: Valiant
i Zdroj: WoT.cz

 

Zbytek jeho vlastností je poměrně průměrný, se dohledem 340 m, maximální rychlostí 19 km / h a poměrem výkonu k hmotnosti 7,7 hp / t.

Stručně řečeno, Valiant se může pochlubit rychlopalnou zbraní a pancířem, které jsou slušné na svůj tier. Naopak mobilita a dynamika jsou nevýhody vozidla. Vzhledem k těmto vlastnostem je tank schopen podporovat spojence při proražení nepřátelské obrany, zatímco díky své zbrani způsobuje velké škody.

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

WoT.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým WoT.cz