Supertest: Rebalancing tanků
i Zdroj: https://thearmoredpatrol.com/2022/07/03/wot-ct-1-17-1-%f0%9f%87%ba%f0%9f%87%b8tl-7-with-its-final-model/
Článek Supertest: Rebalancing tanků

Supertest: Rebalancing tanků

ThelvynCZ

ThelvynCZ

5. 7. 2022 15:48 1

Na supertestu odstartovala další fáze přepracování a vyvažování některých strojů

Reklama
Reklama

Wargaming obnovujeme práce na vyvážování tanků a posílá první šarži vozidla do Supertestu se všemi různými úrovněmi a typy.

Neustále pracujeme na vyvážení hry a vozidel a nyní vám chceme ukázat další změny. V nejbližších dnech začnou testovat velkou várku vozidel, která budou rozdělena do skupin. Některá vozidla budou seskupena podle jejich větví a úrovní, zatímco jiná nebudou součástí žádné skupiny, ale přesto se budou vyžadovat určité aktualizace jejich charakteristik.

Po Supertestu budou vozidla s přepracovanými technickými charakteristikami vydána jako součást budoucí aktualizace koncem srpna nebo začátkem září. První várka vozidel bude obsahovat dvě vozidla úrovně X: Kranvagn a AMX M4 mle. 54. Dlouho jste žádali, aby se znovu podívali na účinnost těchto dvou vozidel a znovu vyvážili jejich vlastnosti. Zbytek vozidel ze seznamu budou také testována v následujících iteracích. Takže sledujte novinky ze Supertestu!

Důležité
Seznam vozidel pro rebalancování a jejich nastavení na Supertest se mohou změnit. Některá vozidla může Wargaming poslat na testování a jiná odstranit.

Seznam vozidel

·Tier X Kranvagn

·Tier IX Emil II

·Tier X AMX M4 mle. 54

·Tier IX AMX M4 mle. 51

·Tier VIII AMX 65 t

·Tier VII AMX M4 mle. 45

·Tier IX M103

·Tier VIII T32

·Tier VI M6

·Tier V T1 Heavy Tank

·Tier IV T6 Medium

·Tier III M3 Stuart

. Tier VI M44

·Tier VIII Czechoslovakian TVP VTU medium tank

·Tier VIII French AMX AC mle. 48 tank destroyer

·Tier VII French AMX AC mle. 46 tank destroyer

·Tier VI KV-1S

·Tier VI M4A3E8 Sherman

·Tier VI Type 58

·Tier VI Škoda T 25

·Tier VI Polish B.U.G.I.

·Tier VII Polish CS-44

·Tier V BDR G1 B

·Tier V American T67

·Tier IV American T40

·Tier IV Chinese SU-76G FT

·Tier IV Soviet SU-85

Švédské těžké tanky

Supertest: Rebalancing tanků
i Zdroj: https://i0.wp.com/cdn-frm-eu.wargaming.net/wot/eu/uploads/monthly_06_2022/post-553021262-0-85289300-1656574152.png

Kranvagn a Emil II jsou dominantními těžkými tanky na svých úrovních. Nabízejí velmi vysoký bitevní výkon, což vysvětluje, proč jsou „Švédové“ velmi oblíbení v náhodných a hodnocených bitvách. Pokud jde o jejich vlastnosti, obě vozidla jsou o něco lepší než těžké tanky stejné úrovně, což znamená, že se mohou proměnit v impozantní protivníky, když je umístíte do správných rukou. Wargaming chce snížit účinnost strojů Kranvagn a Emil II několika způsoby.

Začněme Kranvagnem.

Omezí se pohyblivost vozidla, rychlost jízdy vpřed se sníží z 60 na 45 km/h a rychlost vzad z 18 na 12 km/h. Sníží se také komfort při střelbě. K tomu zvýší rozptyl střel na 100 m z 0,36 na 0,4 m a rozptyl při otáčení věže z 0,1 na 0,18 m. Sníží se také množství způsobeného poškození, doba nabíjení zásobníku se zvýší z 21,5 na 25 s. Tím se sníží poškození za minutu z 2 933 na 2 596 HP/min.

Pojďme k Emilu II.

Výkonově toto vozidlo nevyčnívá tolik jako jeho starší kolega. Aby však byly naše změny konzistentní, sníží také jeho rychlost vpřed a vzad na 40, respektive 12 km/h. V důsledku toho se Kranvagn a Emil II stanou přibližně stejnými, pokud jde o rychlost pohybu. Sníží také palebnou sílu jednoho z jeho děl (12 cm neboli L/40) zvýšením jeho rozptylu na 100 m z 0,38 na 0,42 m, rozptylu na přejezdu věže z 0,12 na 0,18 m a doby nabíjení zásobníku z 25 s na 30 s Poškození za minutu se sníží z 2 554 na 2 200 HP/min.

Během Supertestu důkladně otestujeme nové vlastnosti obou švédských vozidel, vyhodnotí se jejich konečný výkon a v případě potřeby se provedou úpravy.

Francouzské tanky

Supertest: Rebalancing tanků
i Zdroj: https://thearmoredpatrol.com/2022/06/30/supertest-vehicle-rebalancing/
Supertest: Rebalancing tanků
i Zdroj: https://thearmoredpatrol.com/2022/06/30/supertest-vehicle-rebalancing/

Od svého zavedení do hry se francouzské cyklické těžké tanky potýkají s mírně nedostatečným výkonem v náhodných bitvách. Mezi nimi pouze AMX M4 mle. 51 vynikal a mohl soutěžit na stejné úrovni s těžkými tanky stejné úrovně. Postupem času se obliba této linie ještě více snížila. Proto se rozhodli výrazně předělat vlastnosti těchto vozidel.

Začněme změnami na nejvyšším vozidle: AMX M4 mle. 54.
Toto vozidlo prochází komplexní rebalancí, která zlepší palebnou sílu jeho dvou děl a zvýší jeho schopnost přežití v bitvách.
Zkrátí dobu nabíjení děla, aby se palebná síla vozidla vyrovnala palebné síle ostatních vozidel. Navíc 120mm dělo bude mít větší průbojnost se standardním nábojem, zatímco 130mm dělo bude mít zvýšenou průbojnost se speciální municí. Zlepší se také řada dalších technických vlastností.
Životnost AMX M4 mle. 54 nevyhovovala zamýšlené roli tanku. Aby hráči využili plný potenciál vozidla a cítili se jistěji v boji zblízka, zvýší:
·Tloušťka bočního pancíře z 60 na 85 mm
·Životní body z 2 200 na 2 400 HP

Současně se rychlost posunu trupu sníží z 32 na 28 stupňů za sekundu a rozptyl během pohybu a při posunu trupu se sníží z 0,18 na 0,12 m.
Předchůdce vozidla Tier X, AMX M4 mle. 51, funguje dobře na své současné výkonnostní úrovni. Aby to však bylo trochu pohodlnější, sníží rozptyl při pohybu a najíždění trupu standardního odpružení.
Vozidlo VIII. úrovně, AMX 65 t, dostane vylepšení rozptylu 120 mm děla. Kromě toho mírně zvýší odolnost vozidla (až 1 600 HP) a zlepšíme jeho průjezdnost.
Hlavním problémem vozidel úrovně VII ve francouzské linii (AMX M4 mle. 45) je jejich nízká schopnost přežití. Aby to zlepšili, zvýší pancíř čelní věže a životy.
 

Co bude dál?
Americká hlavní větev těžkých tanků
Americké těžké tanky z hlavní výzkumné větve budou odeslány do Supertestu v další iteraci. Podrobnější technické charakteristiky odhalí později, než začneme testovat. Zejména se zaměříme na vozidla střední třídy se změnami zaměřenými na vyvážení jejich výkonu.
Seznam vozidel, jejichž technické vlastnosti budou přezkoumány:

•Tier IX M103

•Tier VIII T32

•Tier VII T29

•Tier VI M6

•Tier V T1 Heavy Tank

•Tier IV T6 Medium

•Tier III M3 Stuart

•Tier VI M44

Pro T110E5 se neplánuje žádná rebalance. Po nedávných změnách jeho technických vlastností je toto vozidlo v současné době konkurenceschopné v náhodných bitvách. Na druhou stranu má T29 tradičně nadprůměrný výkon, což ovlivňuje ostatní vozidla v rámci této bitevní úrovně. Sníží se vlastnosti tohoto vozidla tak, aby odpovídaly parametrům ostatních vozidel v oboru.
Nutno zmínit i M44. Toto je poměrně efektivní vozidlo na úroveň VI, takže je velmi oblíbené. Aby snížili jeho vliv na ostatní vozidla v bitvách, sníží také jeho vlastnosti.

Změny u jednotlivých vozidel
U několika dalších vozidel také upraví technické vlastnosti. Ačkoli tato vozidla nelze seskupit podle společných charakteristik, všechna vyžadují aktualizaci v závislosti na tom, zda fungují nad rámec své úrovně.
 

Vylepšené vlastnosti

·Tier VI Soviet KV-1S HT

·Tier VI American M4A3E8 Sherman MT

·Tier VI Chinese Type 58 MT

·Tier VIII Czech Republic TVP VTU MT

·Tier VIII French AMX AC mle. 48 TD

·Tier VII French AMX AC mle. 46 TD

Snížené vlastnosti

·Tier VI Czechoslovakian Škoda T 25 MT

·Tier VI Polish B.U.G.I. MT

·Tier VII Polish CS-44 MT

·Tier V French BDR G1 B HT

·Tier V American T67 TD

·Tier IV American T40 TD

·Tier IV Chinese SU-76G FT TD

·Tier IV Soviet SU-85B TD

Tato vozidla budou do Supertestu zasílána postupně a jejich technické vlastnosti se mohou změnit. Jakmile testování skončí, sdělí nám konečný seznam vozidel, která budou přidána do verze, a také jejich technické vlastnosti.

Přepracovali formulář zpětné vazby pro komunitu, abyste mohli poslat zpětnou vazbu ke změnám a dát nám vědět, zda se ubíráme správným směrem.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

WoT.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým WoT.cz