Supertest – Objekt 752
i Zdroj: WoT.cz
Novinka Supertest – Objekt 752

Supertest – Objekt 752

ThelvynCZ

ThelvynCZ

3. 11. 2019 00:11
Reklama

Do supertestu se dostává další těžký tank sovětský tank IX. tieru 752. Hlavními rysy stroje jsou malá věžička a zásobníkové dělo. Toto je atypická kombinace pro sovětský tank.

Samotný buben lze klasifikovat jako rychlý, tři střely, mezi nimi opětovné nabití 2,75 sekundy. Celý buben se znovu nabije za 21,8 sekund. Přesnost děla je 0,4 m na 100 m, doba zamíření je 3 sekundy. Standardní střela má průbojnost 256 mm a speciální střela podkaliberní 318 mm. Poškození střelou je 440. Maximální dohled 380 m.

Supertest – Objekt 752
i Zdroj: WoT.cz

Pancíř tanku odpovídá třídě, čelní pancíř věže dosahuje 330 mm a korby až 180 mm. Je však třeba si uvědomit, že čelní plát věže pokrývá slabě pancéřovanou oscilační část, takže je lepší bojovat ve střední vzdálenosti. Mobilita a obratnost pomůže vyhledat a udržet pozici: maximální rychlost 50 km / h a poměr výkonu a hmotnosti 17,4 hp / t. Úhel deprese děla -8 ° vám umožní efektivně využívat terénu.

„Object 752“ kombinuje agresivitu sovětských tanků a francouzskou opatrnost. Dynamika mu umožňuje vrhnout se na požadované místo v popředí a palebná síla mu umožňuje rychle rozdávat velké škody díky, i díky zásobníku. Později však bude třeba někde čekat při nabíjení zásobníku, nezapomenout skrýt slabě pancéřované zóny. Klíčem k efektivní hře na tomto tanku je včasná reakce na situaci na bojišti, stejně jako pochopení a využití jeho silných stránek.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google
Reklama
Reklama