WoT.cz Novinka

Supertest: Kampfpanzer 07 RH

thelvyncz
ThelvynCZ
21. 11. 2020 12:04 Sdílej:
Reklama
Reklama

Nový německý střední tank VIII. úrovně, Kampfpanzer 07 RH, se chystá na Supertest.

 

Toto lehce obrněné, dynamické a rychle střílející vozidlo má 90 mm kanón, který se nabije za 5,5 sekundy a způsobí poškození 200 za výstřel. Standardní munice proniká 205 mm pancířem, speciální HEAT 255 mm pancířem. Jeho rozptyl děla je 0,37, doba zaměřování je 1,5 s a maximální dohled 380 m.

Přežití vozidla závisí spíše na jeho dynamice, protože pancíř je relativně slabý. Pouze horní plát s klouby vydrží díky úhlu nepřátelské střely. Vozidlo má specifický výkon 23,3 hp / t, který mu umožňuje dosáhnout rychlosti až 65 km / h. Má 1350 životů.

Díky své mobilitě se Kampfpanzer 07 RH může volně pohybovat po bojišti a vybírat nejlepší pozice, aby maximalizoval své vysoké poškození za minutu. V případě potřeby může toto vozidlo hrát jako zvěd, ale nejpohodlněji se cítí ve vedlejších rolích, kde může neustále způsobovat poškození a rychle zmizet nepříteli.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní komentářů se prosím přihlas na svůj účet nebo si jej snadno vytvoř.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

WoT.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým WoT.cz