Supertest: Aufklärungspanzer Panther
i Zdroj: WoT.cz
Novinka Supertest: Aufklärungspanzer Panther

Supertest: Aufklärungspanzer Panther

ThelvynCZ

ThelvynCZ

6. 11. 2020 22:11
Reklama

Aufklärungspanzer Panther, německý lehký tank VII. úrovně, dnes přichází na Supertest.

Supertest: Aufklärungspanzer Panther
i Zdroj: WoT.cz

Toto vozidlo bylo dříve dostupné v německém technologickém stromu a jeho aktualizovaná verze bude mít některé funkce společné se starým strojem. Aufklärungspanzer Panther je poměrně velký a má skvělé pancéřování na lehký tank. Tloušťka čelních pancéřových desek je 85 mm. Maximální rychlost vozidla může dosáhnout až 55 km / h a má specifický výkon 22,3 h.p./t. Maximální dohled je 380 m, s 1 000 životy je vcelku odolný ale velký cíl.

Tento lehký tank je vybaven 75 mm dělem, které způsobí průměrné poškození 135 na jeden výstřel. Dělo má dobrou stabilizaci, ale jeho přesnost je 0,33 a doba zaměřování 1,6 s. Dobití munice trvá 5,5 s. Jednou z nejneobvyklejších vlastností vozidla je, že nemá žádné HE střely, pouze standardní munici (157 mm penetrace) a speciální (205 mm penetrace) minici.

Aufklärungspanzer Panther ztělesňuje myšlenku těžkého průzkumného vozidla. Součástí jeho konstrukce byly komponenty středních i lehkých tanků. Díky své mobilitě a dobrým parametrům výzbroje může toto vozidlo podporovat střední tanky tím, že odhalí a poškodí nepřátele.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google
Reklama
Reklama