Statistiky přichází do hry, WOW!
i Zdroj: WoT.cz
Novinka Statistiky přichází do hry, WOW!

Statistiky přichází do hry, WOW!

ThelvynCZ

ThelvynCZ

6. 6. 2019 10:11
Reklama
Reklama

Přijde mi až zábavné, že Wargaming po několika letech, kdy hra běží zavádí do hry věci, které hráči používají pomocí prográmků třetích stran. Samozřejmě spousta věcí v různých hrách je využívaná podobným způsobem.

Potom co Wargaming implementoval některé mody do hry přichází i některé statistiky. Smutné je, že Wargaming přichází s takovýma novinkami ve chvíli, když už hráči, kteří tu hru kvůli těmto věcem hráli již už nehrají. Ze zkušenosti vím, že pokud se někomu rozpadl rodinný klan, nebo přestal hru hrát s nějakého důvodu, tak už se ke hře nevrátil. Ne v takové aktivitě jako kdysi.

Řekl bych, že tyto změny jsou cíleny hlavně na nové hráče, kteří nyní budou moci tyto statistiky sledovat, a soustředit se lépe na své výkony.

Novinka, která by se ve hře měla objevit již příští týden se nazývá “Statistiky relace“. Statistiky relace budete mít v garáži.

Statistiky přichází do hry, WOW!
i Zdroj: WoT.cz

Vaše statistiky se budou zaznamenávat za všechny náhodné bitvy, nebudou se počítat velké bitvy. Statistiky se budou počítat za den, nebo za herní relaci.

  • Herní relace je časový interval od spuštění herního klienta. Herní relaci si každý hráč může vyresetovat.
  • Herní den je doba od vynulování denních aktivit do dalšího vynulování.

Statistiky přichází do hry, WOW!
i Zdroj: WoT.cz

Musím říci, že se Wargaming přibližuje tomu, že spousta lidí přestane používat balíčky modů třetích stran, což by také mohlo pomoci stabilitě hry. Stále se ale ptám: Proč až nyní?

Statistiky přichází do hry, WOW!
i Zdroj: WoT.cz

Dále bude k dispozici podrobnější bojová statistika, která bude obsahovat data za stávající herní relaci včetně průměrného poškození zastaveného pancířem, koeficient uděleného/obdrženého průměrného poškození a průměrných získaných zkušeností.

Denní statistiky se jednou denně automaticky vynulují. I tak si je budete moci vynulovat kdykoli manuálně.

Statistiky přichází do hry, WOW!
i Zdroj: WoT.cz

Wargaming do hry přidává spoustu zajímavých věcí, nicméně tyto věci ve hře měly být již před několika lety. Vytváří nové verze prémiových účtů, které jsou dle mého dost zbytečné. Osobně mám stále problém s ekonomikou hry, nejvíce mi žaludek zvedá právě prémiový účet, který je potřeba pro hraní vyšších tierů. Ať si kdo chce, co chce říká, prostě hrát tanky na tierech 8-10 bez prémiového účtu není pro vaši ekonomiku prospěšné. Bohužel to je asi logické, kdybyste neprodělávali, nepotřebovali byste prémiové tanky, které mají vyšší výdělky.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

WoT.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým WoT.cz