Ruinberg v HD rozlišení pro World of Tanks
i Zdroj: WoT.cz
Novinka Ruinberg v HD rozlišení pro World of Tanks

Ruinberg v HD rozlišení pro World of Tanks

Tomáš Šmoldas

Tomáš Šmoldas

19. 12. 2017 12:00
Reklama
Reklama

Určitě si pamatujete nedávné oznámení přepracování Plzně do HD. Nyní se objevilo nové video, které nám odhaluje přepracování další mapy. Tentokrát se jedná o úpravu mapy Ruinberg. Ukázka, která je z pre-alpha záběrů, nás provede jednotlivými úseky mapy, ve kterých si můžete všimnout úprav. Jako příklad můžeme uvést více zničených budov nebo více kráterů.

Dle mého názoru mapa vypadá velice dobře. Hodně se mi líbí jižní část mapy, zejména díky vylepšenému krytí. Že se jedná o alpha verzi můžeme vidět hlavně z donačítání textur, zejména stromů. Navíc musíme dodat, že ukázka běží na střední grafické detaily, což není úplně to nejlepší a osobně se divím, proč se zrovna k takovému kroku autoři odhodlali. Přeci jen ukázka by měla hráče uchvátit a proto si myslím, že by měla vypadat co nejlépe.


Jedna z oblíbených map se tak již dočkala změny a další nás v brzké době čekají. Pro připomenutí se jedná o mapu Rybářský přístav a Stepy.

Co si o změnách myslíte? Podělte se o svůj názor v komentářích.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

WoT.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým WoT.cz