Říjen na WoT konzolích
i Zdroj: WoT.cz
Novinka Říjen na WoT konzolích

Říjen na WoT konzolích

ThelvynCZ

ThelvynCZ

2. 10. 2017 14:49
Reklama
Reklama

Říjen je tady a my zde máme i novinky, které nám přijedou na WoT konzole. Že se nám toho ale objevilo hodně.

Švédové přichází

První švédské prémiáky budou v tomto měsíci vpuštěny do prémiového obchodu, standardní verze zásobníkového stroje Strv. m / 42-57 a malovaná verze tanku Strv S1:

Mapy Redshire 1944 a Plzeň

Zajímavý tah (s ohledem na vyjádření vývojářů o omezeném prostoru na konzolích) se současná verze Redshire na PC objeví i na konzoli vedle starší verze (i když na ní bude méně houštin).

Redshire v současné době k dispozici:

Česká fabrika na mapě se brzy taky objeví i na konzolích.

Válečné příběhy: Kennedyho válka

Nová kapitola do režimu válečných příběhů přichází, tentokrát je to Kennedyova válka. V této alternativní časové ose historie americké síly přímo zaútočí na sovětskou ofenzívu u pobřeží Floridy během kubánské raketové krize.

“MONSTER” Tanky

Jako již tradičně se na WoT konzolích objeví Halloweenské skiny – KV-5, O-I, Panther a T71. V tomto roce získáme další Höllenhund leKpz M 41 90 mm a Dračí Type 62.

Říjen na WoT konzolích
i Zdroj: WoT.cz

Standardní verze se objeví v obchodě, jakmile si to marketing usmyslí.

Kromě toho budou k dispozici tanky z minulých let a tématizovaný “Monsters Awakened” herní režim se hře objeví od 27. října do 1. listopadu.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

WoT.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým WoT.cz