Odhalena Škoda T 27?
i Zdroj: WoT.cz
Novinka Odhalena Škoda T 27?

Odhalena Škoda T 27?

ThelvynCZ

ThelvynCZ

31. 7. 2019 17:33
Reklama

O tom, že se na Twiteru objevil podezřelý účet, vytvořený pravděpodobně někým z Wargamingu. Na tomto účtu bylo zveřejňováno několik zajímavých informací, které zvedaly vlnu zájmu v komunitě World of Tanks.

Nyní Sanya @SanyaTranslate zveřejnil tuto informaci:

Dobře, s koncem víceméně odhaleným se vraťme na začátek. Musím říct: to není to, co jste si mysleli.

Příloha tohoto postu byla následující:

Odhalena Škoda T 27?
i Zdroj: WoT.cz

Obrys Československé mapy s vlajkou znamenají pravděpodobně to, že se bude jednat o prémiový tank Škoda T 27. Zde je však zajímavější dodatek než než příloha, „vraťme se na začátek”. Musím říct: to není to, co jste si mysleli. Vraťme se zpět k prvním dvěma příspěvkům.

Odhalena Škoda T 27?
i Zdroj: WoT.cz

První obráze pochází pravděpodobně z nějaké události je stále neznámý, ale ten druhý s lístky? První možnost: Jelikož se vstupenky vztahují k nadcházející události podobné černému trhu, je pravděpodobné, že se Škoda T 27 bude prodávat, nebo může být jako odměna za nějaký druh události. Je také možné, že ikona bude pro tankové závody, které přijdou začátkem srpna.

Tajnosti pokračují: Volitelné prémiové tanky?

 

Opět se objevila další zajímavá zpráva:

Sanya @SanyaTranslate
Nechte nás vrátit se ke kořenům a užijte si svobodu voly.

Odhalena Škoda T 27?
i Zdroj: WoT.cz

Vstupenky jsou nějakým způsobem spojeny s nadcházející událostí v srpnu, kočičí a psí známky však zůstávají nejednoznačné. Kočka by se mohla odkazovat na stíhač tanků M18 Hellcat a v některých případech by bylo možné tank možná „vylepšit“ do prémiového stavu .(koncept podobný mechanice „Infuse“ z Armored Warfare, kde za určitou cenu může být prémiový tank vyroben) „Prémiový“ a získává extra kredity). Jaké je prozatím spojení mezi třemi symboly na obrázku, není známo.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google
Reklama
Reklama