Odhalena Škoda T 27?
i Zdroj: WoT.cz
Novinka Odhalena Škoda T 27?

Odhalena Škoda T 27?

ThelvynCZ

ThelvynCZ

31. 7. 2019 17:33
Reklama

O tom, že se na Twiteru objevil podezřelý účet, vytvořený pravděpodobně někým z Wargamingu. Na tomto účtu bylo zveřejňováno několik zajímavých informací, které zvedaly vlnu zájmu v komunitě World of Tanks.

Nyní Sanya @SanyaTranslate zveřejnil tuto informaci:

Dobře, s koncem víceméně odhaleným se vraťme na začátek. Musím říct: to není to, co jste si mysleli.

Příloha tohoto postu byla následující:

Odhalena Škoda T 27?
i Zdroj: WoT.cz

Obrys Československé mapy s vlajkou znamenají pravděpodobně to, že se bude jednat o prémiový tank Škoda T 27. Zde je však zajímavější dodatek než než příloha, „vraťme se na začátek”. Musím říct: to není to, co jste si mysleli. Vraťme se zpět k prvním dvěma příspěvkům.

Odhalena Škoda T 27?
i Zdroj: WoT.cz

První obráze pochází pravděpodobně z nějaké události je stále neznámý, ale ten druhý s lístky? První možnost: Jelikož se vstupenky vztahují k nadcházející události podobné černému trhu, je pravděpodobné, že se Škoda T 27 bude prodávat, nebo může být jako odměna za nějaký druh události. Je také možné, že ikona bude pro tankové závody, které přijdou začátkem srpna.

Tajnosti pokračují: Volitelné prémiové tanky?

 

Opět se objevila další zajímavá zpráva:

Sanya @SanyaTranslate
Nechte nás vrátit se ke kořenům a užijte si svobodu voly.

Odhalena Škoda T 27?
i Zdroj: WoT.cz

Vstupenky jsou nějakým způsobem spojeny s nadcházející událostí v srpnu, kočičí a psí známky však zůstávají nejednoznačné. Kočka by se mohla odkazovat na stíhač tanků M18 Hellcat a v některých případech by bylo možné tank možná „vylepšit“ do prémiového stavu .(koncept podobný mechanice „Infuse“ z Armored Warfare, kde za určitou cenu může být prémiový tank vyroben) „Prémiový“ a získává extra kredity). Jaké je prozatím spojení mezi třemi symboly na obrázku, není známo.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

WoT.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým WoT.cz