Ochrana před spamováním
i Zdroj: WoT.cz
Novinka Ochrana před spamováním

Ochrana před spamováním

ThelvynCZ

ThelvynCZ

5. 8. 2020 11:38
Reklama

Aby se tvůrci vyhnuli spamování textu a značek během bitev, zavedli speciální ochranu proti spamu, která funguje podle následujících pravidel:

  • Každá odeslaná zpráva má zpoždění, po kterém může být zpráva znovu odeslána. Zpoždění je 5 sekund pro globální příkazy a 2 sekundy pro osobní zprávy (3 sekundy, pokud jsou zaslány stejnému hráči). Jedinou výjimkou je token „Pozor na“, který může jeden hráč poslat až 3krát za krátkou dobu, než bude zablokován. V týmu mohou současně existovat pouze 3 markery.
  • Když umístíte novou značku, předchozí značka stejného hráče zmizí a bude nahrazena novou. Pokud na značku nikdo nereaguje, zmizí po 6 sekundách.
  • Hráči mohou obdržet maximálně jednu osobní odpověď do 15 sekund a ne více než 1 hlasovou zprávu s osobní zprávou do 10 sekund.
  • Můžete také zakázat neverbální komunikaci s konkrétním hráčem pomocí možností „Přidat do seznamu ignorovaných“ nebo „Blokovat tuto bitvu“ v seznamu hráčů.

Více informací ZDE!

Podpora Wargaming.net

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

WoT.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým WoT.cz