Object 777 verze II na supertestu
i Zdroj: WoT.cz
Novinka Object 777 verze II na supertestu

Object 777 verze II na supertestu

ThelvynCZ

ThelvynCZ

3. 5. 2019 12:11
Reklama
Reklama

Na supertestu se objevil další zajímavý stroj. Tentokrát se jedná o sovětský tank na devátém tieru. 

Object 777 verze II

Object 777 verze II na supertestu
i Zdroj: WoT.cz

Objekt 777 verze II, je sovětský tier IX těžký tank, nedá se vyzkoumat a nyní vstupuje na supertest. Pozorní hráči zřejmě vědí, že toto vozidlo je ve World of Tanks od roku 2015 a je to nevyzkoumatelný tier X těžký tank. Co je tedy vlastně Objekt 777 verze II na tieru IX?

Je to mobilní tank s nízkým profilem, dobře nakloněným bočním pancířem a hrozivým 122 mm dělem М62-Т2. Má všechno, co bude potřeba k dominování na bojišti! Nicméně, Objekt 777 verze II má špatnou přesnost děla, nízkou rychlost otáčení podvozku a věže, průměrné deprese děla (-5 °;) a nízké DPM. Kromě toho, vzhledem k malé velikosti vozidla, střely, které projdou pancířem mohou způsobit vážné poranění členů posádky a modulů tanku.

Vzhledem k výše uvedenému, je Objekt 777 verze II nejvhodnější pro boj zblízka, v hustém boji, a na místech s více či méně rovným terénem.

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

WoT.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým WoT.cz