Nový Charkov ve finální podobě
i Zdroj: WoT.cz
Novinka Nový Charkov ve finální podobě

Nový Charkov ve finální podobě

ThelvynCZ

ThelvynCZ

15. 3. 2019 11:02
Reklama
Reklama

Již několikrát Wargaming testoval různé verze městské mapy Charkov. Nyní zde máme závěrečné testy poslední verze. Wargaming se rozhodl použít jeden z představených prototypů, který bude pravděpodobně uveden taky do hry. 

Tato zvětšená verze mapy (1000 na 1000 m) vyniká silně přepracovanou otevřenou částí. Kromě toho, byla mapa otočena o 45 stupňů ve srovnání se starou verzí, díky čemuž rozložení ulic více připomínající klasickou mřížku, nyní jsou zde vytvořeny jasné boky budov, které mohou být využity různými typy vozidel.

Nový Charkov ve finální podobě
i Zdroj: WoT.cz

 

Bloky a centrální náměstí: WG se snažilo zachovat styl hry v této části mapy. Tato zóna je určena pro střety silně obrněných tanků, dokáže být ale užitečná i pro rychlé vozy, aby zaujali nejlepší možnou pozici na náměstí. WG zde přidalo některé nové prvky, jako jsou například střechy, barikády nebo rampy, dostupné pouze z jedné strany atd.

Centrální část mapy je zcela nová zóna. Skládá se z protitankového příkopu na okraji města, rozkládá se na místě po bombardování. Výkop je možné efektivně bránit, zároveň se budete moci dostat rychle do městské části a zpět.

Zároveň můžete použít tento příkop k přístupu do soupeřovy základny a překvapit nepřátele, nicméně je to samozřejmě nebezpečná cesta, na které můžete potkat nepřítele a hru velice lehce prodat. Tuto centrální zónu upřednostňují rychlá a agilní vozidla, která mohou využít terén a kamufláž ve svůj prospěch.

Západní část mapy je hornatá, s několika pozicemi, jejichž kryty mohou být zničeny. Dobře se hodí mobilním vozidlům a odstřelovačům. Získání této zóny znamená ovládání téměř celé mapy a nabízí možnost vstupu do soupeřových zad.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

WoT.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým WoT.cz