Novinky ze Supertestu: Přepracování mapy Minsk
i Zdroj: WoT.cz
Novinka Novinky ze Supertestu: Přepracování mapy Minsk

Novinky ze Supertestu: Přepracování mapy Minsk

ThelvynCZ

ThelvynCZ

27. 5. 2019 08:35
Reklama
Reklama

V poslední verzi supertestu se zkouší nová verze městské mapy Minsk. Tyto úpravy by měly přinést více taktických změn kolem “Náměstí vítězství” (východní část mapy), dále přidat bezpečnou trasu do středu mapy a zlepšit jak ofenzivní, tak obranný potenciál severní části Minsku.

Změny na mapě Minsk

  • Budovy s nápisem „People’s Deeds Are Immortal“ (obrovská červená písmena na střechách) mají nyní otevřené dvorky. To umožní silně obrněným vozidlům dostat se do krátkého dosahu k nepřátelům s větší lehkostí, a také poskytnou další příležitosti k útoku a zabírání nepřátelských pozic. Tyto úpravy učiní mapu o něco větší (1 050 × 1 050 metrů).
  • Terén v severní části mapy byl zvýšen, aby vytvořil záhyb, a křovina je nyní větší. To by mělo vytvořit více taktických možností jak pro útočící, tak pro obrannou stranu.
  • Do severozápadní části mapy byl přidán brod. Brod je bezpečnější (pro oba týmy) než most, který je v současné době vystaven střelbě nepřátel.

I přes tyto změny je potřeba zachovat historickou podstatu mapy, která je velice důležitá.

Novinky ze Supertestu: Přepracování mapy Minsk
i Zdroj: WoT.cz

Galerie mapy Minks

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

WoT.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým WoT.cz