Nová mapa Berlín (PvE a náhodné bitvy!)
i Zdroj: WoT.cz
Novinka Nová mapa Berlín (PvE a náhodné bitvy!)

Nová mapa Berlín (PvE a náhodné bitvy!)

ThelvynCZ

ThelvynCZ

27. 1. 2020 13:22
Reklama

Minulý pátek odpoledne byla vydána téměř konečná verze berlínské mapy. Momentální název mapy: 105_germany.

Mapa bude ve fondu map náhodných bitev a také na speciální akci PvE v roce 2020 (proti botům). Tento režim PvE bude pokračováním akce „Last Frontier“, která byla vydána v roce 2019.

Vizuálně to dopadlo docela dobře, ale u hratelnosti se již objevují otázky. Berlín je směsí Wideparku a trochou z Minska a Paříže. Některé problémy jsou způsobeny územím na severu mapy, které je ohraničeno řekou (můžete se tam dostat pouze přes mosty).
Na obloze nad mapou létá obrovské množství letadel. I když je to krásné, asi po deseti bitvých to začíná být nepříjemné. Také si všimněte, že na dolní části je mapy se objevuje hodně jasně silné oranžové barvy, což je také nepříjemné.

Nyní je Berlín již v HD a je téměř připraven.

Zaznamenali jsme také jedinečnost bojového režimu Encounter na této mapě. Téměř celý kruh základny je obsazen jednou velkou budovou, podobnou bunkru. Můžete se však do budovy dostat, a zůstat tak skryti před nepřátelským dělostřelectvem.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

WoT.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým WoT.cz