Největší update v historii hry World of Tanks vychází dnes - verze 1.0 je tady!
i Zdroj: WoT.cz
Novinka Největší update v historii hry World of Tanks vychází dnes - verze 1.0 je tady!

Největší update v historii hry World of Tanks vychází dnes - verze 1.0 je tady!

Jaromír Mowald

Jaromír Mowald

21. 3. 2018 16:43
Reklama
Reklama

Tisková zpráva: Dlouho se o verzi 1.0 mluvilo, psalo i spekulovalo. Nyní ten okamžik nastal a my můžeme s radostí oznámit, že hra World of Tanks dostává nejdůležitější, největší a nejzásadnější update ve své dosavadní historii.

Nový update World of Tanks 1.0 startuje v Evropě a severní Americe dnes a hráčům se představí současně i zbrusu nový engine Core, pod nímž hra na PC poběží. Totálně přepracované mapy – nyní jich je 29, předělaná bojiště, absolutně úžasný nový soundtrack, který jsme představili dokonce minulý týden naživo v pražském Divadle Archa a nová mapa Glacier.

Nový update 1.0 vychází v partnerství se společností Intel Corporation, což znamená především technologický pokrok a výrazné vylepšení herního zážitku.

“Aktualizace 1.0 zlepšuje základní technologii hry a zavádí in-house vyvinutý Core engine,” řekl Miloš Jeřábek, vývojový ředitel PC World of Tanks. “Díky tomu jsme nyní schopni zdokonalit nejen celou hru, ale také zajistit, aby World of Tanks byla v nadcházejících letech stále zábavnou a dokonalou hrou.”


“Společnost Intel se zavázala řídit technické inovace v herním byznysu,” říká Michelle Chuaprasert, ředitelka programů a iniciativ pro vztahy s vývojáři společnosti Intel Corporation. “Vylepšení, které společnost Wargaming v novém rozšíření World of Tanks představila, představují zcela novou generaci herních zážitků na PC.”

Update 1.0 je jednoznačně největším krokem ve vývoji hry a je proto důvod pořádně oslavovat. Současně s vydáním nového rozšíření tak zahajujeme dvoutýdenní oslavu nazvanou Grand Extravaganza. Od 23. března do 6. dubna mohu hráči získat mnohem více herních bonusů a stejně tak i ceny od společnosti Intel.

Společně s větší vizuální věrností, aktualizace 1.0 přidává zbrusu nový dynamický hudební doprovod. Každá lokace ve hře dostává svoje vlastní téma, které dokonale rezonuje s jeho nastavením a vytváří tak jedinečnou atmosféru pro každé bojiště. Hudební soundtrack vydává společnost Sony Music.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

WoT.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým WoT.cz