Marty_vole: „Formát 7v7 nabídne více taktických možností“
i Zdroj: WoT.cz
Novinka Marty_vole: „Formát 7v7 nabídne více taktických možností“

Marty_vole: „Formát 7v7 nabídne více taktických možností“

Excalibur.cz

Excalibur.cz

18. 7. 2020 20:41
Reklama

OMEN Summer Series 2020 proběhne od 20. do 30. července. Připraveny jsou dvě kvalifikace, kde z každé postoupí nejlepší čtyři týmy do Grand Finále. Tam se utkají v nelítostných bojích o prizemoney v celkové výši 20 000 Kč a 30 000 zlaťáků, které do turnaje poskytl WarGaming. Registrace do turnaje jsou otevřené pro každý tým, který si chce vychutnat krásy kompetitivního WoT.

Celou turnajovou sérií tě navíc na svém twitch kanále provede populární streamer Marty_vole. A právě jeho jsme vyzpovídali v rozhovoru. Ptali jsme se samozřejmě na World of Tanks, OMEN Summer Series a došlo také na WoT Blitz.

Kompletní informace o OMEN Summer Series najdeš na Grunex.com/OMENSummerSeries.

Letní sérii turnajů ve World of Tanks ti přináší herní notebooky OMEN s procesory Intel® Core™.

Prémiové herní notebooky OMEN nabízí:

  • Mimořádně tenké provedení
  • Neskutečný výkon pro hraní
  • Prémiový servis

Marty_vole: „Formát 7v7 nabídne více taktických možností“
i Zdroj: WoT.cz

Ahoj Marty, myslím, že tradiční otázku „představ se nám“ můžeme ve tvém případě vynechat. Prozraď nám, jak se těšíš na start OMEN Summer Series ve World of Tanks?

Ahoj všichni! Musím říct, že se těším moc, konečně máme po dlouhé době turnaj ve WoTku v menším počtu než 15v15. Pro diváky je tento formát zajímavější především kvůli přehlednosti a “vztahu” s hráči, protože týmy mají daleko lepší identitu a image než při klasickém klanovém formátu. Je super, že OMEN a Grunex WoTko podporují i přes to, že kompetitivní scéna mírně stagnuje.

Po dlouhé době se proti sobě rozjedou sedmičlenné týmy. Víme, že jsi tento formát hodně podporoval. Z jakého důvodu preferuješ tento formát namísto 5v5?

Oproti klasické 5v5 je při sedmičlenných týmech daleko víc taktických možností, ať už co se týká rozmístění tanků na mapě, tak kompozicí jednotlivých týmů. Vzhledem k tomu, že jedeme formát 7/68, tudíž buď jedna osmička nebo dvě devítky, diváci se budou moci těšit na nepřeberné množství tanků, které normálně na kompetitivní scéně není možnost vidět.

Co si myslíš o nové aktualizaci 1.10 a obsahu, který přináší? Nové tanky, mapa?

Je pravda, že množství obsahu, které nás čeká v nové aktualizaci, mě překvapilo. Přeci jen nejsme zvyklí dostávat tolik věcí v jedné aktualizaci, o to lepší ale je, když se takový patch objeví. Kromě nového systému komunikace v bitvě, kde zatím nejde vypnout zvuk, nemám žádné výhrady a na “jedna desítku” se moc těším.

Poslední dobou často slýcháme o WoT Blitz. Zkoušel jsi už tuhle mobilní odnož WoTka?

Popravdě nezkoušel, na mobilu nehraju vůbec žádné hry a tanků mám tak nějak akorát z PC verze, takže mě nic nelákalo zkoušet tuhle mobilní verzi.

Do turnaje poskytli zlaťáky a otevřené účty pro finále samotní vývojáři hry. To se v této době už u řady her nestává a vývojáři nebývají takto štědří. Jak hodnotíš podporu Wargamingu pro lokální turnaje?

Jsem moc rád, že WG poskytuje goldy a účty pro finálový turnaj. Účty zajišťují stoprocentní férovost soutěže. Goldů samozřejmě není nikdy dost, určitě čím více jich bude, tím lépe.

Určitě máš alespoň přibližný přehled o týmech, které se chystají do OMEN Summer Series ve WoT přihlásit. Máš už v této fázi nějakého horkého adepta, který si podle tebe ukrojí z toho celkového prizepoolu 20 000 Kč a 30 000 zlaťáků, největší část?

Očekávám, že minimálně v první kvalifikaci by to měl být tým PogYou. Ovšem to neznamená, že nemůžou zazářit či překvapit ostatní týmy.

Nám tedy nezbývá než ti poděkovat za rozhovor. Uvidíme se na pondělním streamu!

Taktéž děkuji, budu se těšit.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google
Reklama
Reklama