Jak se počítá WN8
i Zdroj: WoT.cz
Novinka Jak se počítá WN8

Jak se počítá WN8

ThelvynCZ

ThelvynCZ

15. 1. 2017 01:07
Reklama
Reklama

Co je noční můra a zároveň sen ve World of Tanks? Ano je to vysoké hodnocení, nebo jak ho všichni znáte WN8. Něco, co není vidět a neskutečně to ovlivňuje hru samotnou.

Rating WN8 jako takový by měl poukazovat na to, jak je daný hráč dobrý a jak moc dokáže ovlivnit vývoj bitvy. Sami víme, že tomu tak ne vždy je a že rating WN8 je hodněkrát zkreslený. Dá so mnohdy ovlivnit například volbou stroje ve kterém jedete. Nebo stylem hry, který provozujete. Já jsem se podíval na to, jak se WN8 počítá a z čeho jsme schopni poskládat ta naše fialový čísla.
Všichni víme, kde si můžeme čísla spočítat, stránek je spousta. Například Wot-life, noobmeter a mnoho dalších. Jsou taky stránky, které nám dokážou spočítat jaké WN8 budeme mít třeba po dalších 1000 hrách, když budeme hrát jak doposud.

Jak se počítá WN8
i Zdroj: WoT.cz

Script na počítání WN8

465*FRAGS+DAMAGE*530/(184*e^(0.24*TIER))+SPOT*125+MIN(DEF,1.6)*70+((185/(0.17+e^((WINRATE-35)*-0.134)))-500)*0.45

Nutno říci, že asi před půl rokem se změnily očekáváné hodnoty u některých tanků, takže se i vám pravděpodobně změnila hodnota WN8. Samozřejmě, pokud chcete držet co nejlepší WN8 je potřeba hrát lehké tanky a střílet damage. K tomu musíte vždy přidat minimálně jeden kill. Jinak je WN8 prakticky poloviční.

Jak se počítá WN8
i Zdroj: WoT.cz
Nejlepší by ale bylo, kdyby fungovalo lépe hodnocení WG a nemuselo by být žádné WNx. Minimálně krok správným směrem by byl, nezobrazovat hodnocení hráče při samotné bitvě. Určitě by to zpříjemnilo hru spouště lidí. Jelikož, pokud se podíváte na následující graf, zjistíte, že s WN8 1600 a více je dost pravděpodobné, že budete jedním z nejlepší hráčů na bojišti. Ne-li tím nejlepším. Další tip na zvedání WN8, je hrát přes den. To většinou nejlepší hráči pracují a proto se dá očekávat, že budete narážet na daleko jednodušší soupeře, než od 8 večer. Další důležitý faktor, nehrát tanky které nemáte v topu. To znamená minimálně dělo a motor musí být prostě to nejlepší. Ale hodí se mít vše vylepšeno na maximum. Nebýt hrdina a utratit trochu kreditů za goldovou munici. Rozumné množství je kolem 30 % celkového počtu munice v závislosti na typu děla samozřejmě.

Jak se počítá WN8
i Zdroj: WoT.cz

Očekávané hodnoty na jednotlivých tancích můžete najít zde.

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

WoT.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým WoT.cz