Fúze korejských a asijských serverů World of Tanks
i Zdroj: WoT.cz
Novinka Fúze korejských a asijských serverů World of Tanks

Fúze korejských a asijských serverů World of Tanks

Beroun

Beroun

21. 2. 2017 12:00
Reklama
Reklama

Zajímavé zprávy přišly z Korejského portálu World of Tanks. V polovině března se korejské servery začlení do skupiny s asijskými. Detaily se stále řeší, ale doposud se rozhodlo přesunout do nového serveru toto:

  • Hráčská ocenění, Vítězné znaky, atd.
  • Herní zboží jako třeba zlaťáky a volné nebo bojové zkušenosti.
  • Prémiový účet (pozastaví se, dokud nebude přesun hotový).
  • Nepoužité osobní předměty.
  • Moduly, munice, vybavení a spotřební doplňky které leží ve skladu.
  • Trvalé maskování, emblémy a nápisy.
  • Postup v osobních misích.
  • Všechny tanky v garáži, kromě prémiových.

Co se týká prémiových tanků, bude uhrazena celková nákupní cena všech trvalých emblémů, nápisů a kamufláže, bojové zkušenosti, které byly v nich získány, budou přesunuty do tieru I téhož národa. Členi posádky budou navráceny do kasáren.
Ještě není rozhodnuté, jak vynaložit s předměty jako jsou třeba zlaťáky v klanové pokladnici, dočasná kamufláž a seznam přátel.

Hráči nebudou muset stahovat nový klient, po aktualizaci bude možné hrát se stejným herním klientem.
Korejské servery nedostanou aktualizaci 9.17.1, hráči budou hrát v nové verzi od momentu, kdy bude jejich přesun na asijský server dokončený.

Všechny účty budou přesunuty od začátku přesunu v březnu, do konce srpna. V budoucnu se objeví další novinky okolo refundace.

Navíc v dřívějším zdroji se píše, že se přesun pouze uskuteční pro účty, jejichž majitelé jsou starší 19 let. Mladší vlastníci účtu dostanou úhradu za ukončení herních služeb. Zde se jako důvod serverové fúze udává to, že v asijských serverech je účinný a hladce fungující systém postihování trestů.

Beroun – Nevím jaký je účel tohoto spojení, ale možná byly s korejskými servery problém, nebo v Asijském kontinentu není moc hráčů (což se mi zdá nepravděpodobné). Každopádně vymazání prémiových tanků z herních účtů se mi zdá jako naprostý a totální nesmysl. Že by to byla „pomsta“ WG za všechny problémy které korejské hráče Wargamingu způsobili? Netuším vůbec, jestli je legální odebrat všechno placené zboží, i když bohužel asi ano. Co si o tom myslíte vy?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

WoT.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým WoT.cz