Další želva na supertestu, Turtle Mk. I
i Zdroj: WoT.cz
Novinka Další želva na supertestu, Turtle Mk. I

Další želva na supertestu, Turtle Mk. I

ThelvynCZ

ThelvynCZ

2. 8. 2019 18:14
Reklama

Dnes zde máme další zajímavé zprávy, Turtle Mk. britský stíhač tanků osmého tieru, se chystá zasáhnout na supertestu.

Je podobný britským stíhačům tanků v linii v čele s Badgerem FV217, a to jak ve vzhledu, tak ve statistikách. Jeho schopnost přežít podporuje 1 400 HP a přední pancíř tlustý 228 mm, což je docela působivé. To všechno má svou cenu, Turtle Mk. trpím nízkou mobilitou, jako většina vozidel jeho řady. Při maximální rychlosti 20 km / h doporučujeme zvolit rozvážnost během bitvy a udržet se do konce bitvy.

Další želva na supertestu, Turtle Mk. I
i Zdroj: WoT.cz

To znamená, že Turle Mk. má v rukávu jiné eso, dělo. Znovu se nabije za 6,6 s při průměrném poškození 330 bodů HP. Jeho DPM tak dosahuje 3 000 poškození za minutu, což je jedna z nejvyšších hodnot v celé hře! Přesnost a čas zaměřování jsou taky slušné, 0,34 m na 100 a 1,7 s zamíření. Zabývat se nepřátelským pancířem nebude potřeba, standardní granáty (AP) mají průbojnost 217 mm a speciální munice (APCR) 245 mm efektivní průbojnosti. Ještě jedna věc, úhel sklopení děla je -10 ° a horizontální děla je 20 ° doleva a doprava.

Shrňme to: Ačkoli Turtle Mk. střílí mnohem rychleji, než se pohybuje! Jeho schopnost přežít a palebná síla vám pomohou zničit nepřítele dříve, než zjistí, co se děje. Pokud je chráněn před útokem zezadu, Turtle Mk. dokážu udržet nepřítele na uzdě a rozbít jejich obranu.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google
Reklama
Reklama